Archiwum wiadomości z dnia: 2021-04-10

 WAŻENIE PRZED WALKĄ MISTRZOWSKĄ SMITH JR vs WŁASOW (WIDEO)

Joe Smith Jr (26-3, 21 KO) i Maksym Własow (45-3, 26 KO) zmieścili się w limicie wagi półciężkiej podczas ceremonii ważenia przed galą w Tulsie. Stawkę pojedynku Amerykanina z Rosjaninem jest wakujący tytuł mistrza świata WBO. Na gali Smith Jr vs Własow zobaczymy również walki prospektów wagi ciężkiej, m.in. Efe Ajagby (14-0, 11 KO) i Jareda Andersona (8-0, 8 KO). Transmisja w Polsce od 4:00 w Polsacie Sport.
WALKA CHRIS COLBERT vs YURIORKIS GAMBOA PLANOWANA NA LIPIEC

Na początek lipca planowana jest ciekawa gala transmitowana przez telewizję Showtime: walką wieczoru ma być pojedynek tymczasowego mistrza świata WBA wagi super piórkowej, 24-letniego Chrisa Colberta (15-0, 6 KO) z byłym zawodowym mistrzem świata w wadze piórkowej i byłym mistrzem olimpijskim, 39-letnim kubańskim weteranem Yuriorkisem Gamboą (30-4, 18 KO).MŁODY BENN ZDEMOLOWAŁ SAMUELA VARGASA

Conor Benn (18-0, 12 KO) zdaje się robić coraz wyraźniejsze postępy. Syn słynnego Nigela był oczywiście faworytem pojedynku z Samuelem Vargasem (31-7-2, 14 KO), ale chyba nikt nie przypuszczał, że wszystko skończy się tak szybko. Kibice obejrzeli naprawdę spektakularny występ 'Niszczyciela', który potrzebował nieco ponad minutę!


BEST I FACED: JESUS CHAVEZ

W dzisiejszym cyklu 'Best I Faced' wspomnienia Jesusa Chaveza (44-8, 30 KO), byłego mistrza świata WBC w kategorii super piórkowej i IBF w lekkiej. 'El Matador' spędził na ringach zawodowych 16 lat, mierzył się z 13 championami, a na rozkładzie ma takie znakomitości jak Carlos Hernandez, Tom Johnson czy Louie Espinoza.