HRGOVIĆ: BĘDĘ JEDNYM Z NAJLEPSZYCH BOKSERÓW SWOJEJ GENERACJI

Wczoraj miał się odbyć przetarg na eliminator IBF wagi ciężkiej - walkę między Chorwatem Filipem Hrgoviciem (12-0, 10 KO) i Amerykaninem Michaelem Hunterem (19-1-1, 13 KO). Ostatecznie jednak obozy bokserów wznowiły rozmowy i doszło od odroczenia przetargu. Tak czy inaczej wkrótce poznamy datę walki, która ma być według Hrgovicia przełomem w jego karierze.

ODROCZONO PRZETARG NA ELIMINATOR IBF HRGOVIĆ vs HUNTER >>>

- Czuję się bardzo dobrze, jak zawsze. Dobre samopoczucie 24 godziny na dobę. Myślę, że do walki z Hunterem dojdzie w Stanach Zjednoczonych, ale zobaczymy, może czekać nas niespodzianka. W boksie zawsze trzeba być gotowym na nieoczekiwane zmiany. Hunter to dobry zawodnik, należy do pierwszej dziesiątki wagi ciężkiej. Będzie dla mnie dobrym testem, pojedynek z nim jest na pewno najważniejszą walką w mojej karierze. Na papierze to Hunter jest faworytem, ale w rzeczywistości jestem nim ja. Jestem lepszy. On nigdy nie walczył z kimś takim jak ja, choć na zawodowstwie nie miałem jeszcze okazji walczyć z tak dużym nazwiskiem jak Hunter. To moja pierwsza naprawdę duża zawodowa walka - powiedział Hrgović. 

- Pokażę światu, kim jestem. Oczekuję trudnego, twardego pojedynku. Ale wierzę, że pokonam Huntera, wejdę do ścisłej czołówki i będę obowiązkowym rywalem dla zwycięzcy walki o wszystkie pasy między mistrzem WBC Tysonem Furym i mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (...) Wielu kibiców wciąż mnie nie zna, jednak po zwycięstwie nad Hunterem będą znali mnie wszyscy. Pokonam wielu zawodników czołówki i będę jednym z najlepszych bokserów swojej generacji. Zapamiętajcie moje imię - tako rzecze ''El Animal'', mistrz Europy z Samokowa (2015), brązowy medalista igrzysk w Rio (2016) i młodzieżowy mistrz świata z Baku (2010), a także jeden z najlepszych bokserów w historii ligi WSB, wciąż czekający na swoje wielkie zwycięstwa w boksie zawodowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 07-04-2021 19:20:07 
Najbardziej przereklamowany pięściarz od dawna.
 Autor komentarza: selik
Data: 08-04-2021 08:13:27 
Słabo ... jednym z .... generacji
Tyson Fury obiecywał byc mistrzem Wszech Czasow Wrzechswiata WCW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 08-04-2021 08:35:54 
Słabiutki jest. Z 2 ligą będzie bronił ciosów twarzą ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.