Archiwum wiadomości z dnia: 2021-03-16

 

GŁOWACKI I CAŁY TEAM Z NEGATYWNYMI TESTAMI NA KORONAWIRUSA

Jak poinformował dziennikarz Super Expressu Rafał Mandes przebywający od wczoraj w Londynie Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) otrzymał negatywny wynik badania na obecność koronawirusa. Pozostali członkowie ekipy są również zdrowi. Pięściarz z Wałcza w sobotę w stolicy Wielkiej Brytanii skrzyzuje rękawice z niepokonanym Lawrencem Okoliem (15-0, 12 KO) w starciu o wakujące mistrzostwo świata WBO wagi junior ciężkiej.
KALENGA POTRENOWAŁ W POLSCE, TERAZ SPARING Z MERHYM

Na ring wraca współpromowany przez Rocky Boxing Promotion i 12 Round Promotion Youri Kalenga (25-6, 18 KO). Już 20 marca w Charleroi kongijski 'Byk' stoczy walkę sparingową, a jego rywalem będzie Ryad Merhy (29-1,24 KO). Kalenga to były tymczasowy mistrz federacji WBA, a do Merhy'ego należy regularny pas championa WBA. Starcie dwóch mistrzów już za kilka dni.


CIEŚLAK ZAWALCZY Z KASZIŃSKIM NA PBN?

Michał Cieślak (20-1, 14 KO) na najbliższej gali Polsat Boxing Night prawdopodobnie skrzyzuje rękawice z Jurijem Kaszińskim (19-1, 17 KO) - taką informację podał w magazynie 'W Ringu' dziennikarz i promotor Mateusz Borek. Popularny komentator powiedział również, że prawdopodobnie nie dojdzie do imprezy Polsatu w terminie 17 kwietnia - o tej dacie mówił m.in. sam Cieślak na Instagramie.