DO SIEDEMNASTU RAZY SZTUKA? CZY KTOŚ WYTRZYMA Z BERLANGĄ RUNDĘ?

Demond Nicholson (23-3-1, 20 KO) pozostaje niepokonany od trzech lat. Potrafi sprawić niespodziankę, ale czy zdoła jako pierwszy przetrwać pełną rundę z Edgarem Berlangą (16-0, 16 KO)? Bo jak dotąd nikomu ta sztuka się nie udała!

Bombardier z Nowego Jorku o portorykańskich korzeniach ma problem. Bije mocno, aż za mocno. Czy to może stanowić problem? Może, jeśli przyzwyczai się i uwierzy, że każdą walkę skończy w pierwszym starciu. Promotor i menadżer robią co w ich mocy, by sprowadzić mu kogoś, kto da minuty. Ale ci najlepsi się nie kwapią do takiej potyczki, a ci, którzy są na zapleczu czołówki, domagają się wielkich pieniędzy.

Nicholson potrafi boksować, o czym świadczy remis z mocnym Immanuwelem Aleemem czy wygrana (KO 6) nad Isaakiem Rodriguesem.

EDGAR BERLANGA: SERWIS SPECJALNY >>>

23-letni Berlanga (waga super średnia - 76,2 kilograma) w zeszłym roku spędził na ringu łącznie pięć minut. Jak będzie w sezonie 2021? Na początek walka z Nicholsonem 24 kwietnia. Pojedynek pokaże stacja ESPN.

Daniem głównym gali w Miami ma być potyczka Emanuela Navarrete'a (32-1, 27 KO) w pierwszej obronie pasa WBO wagi piórkowej z Christopherem Diazem (26-2, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-02-2021 16:22:50 
Hehe ciekawe co przed taka walka w glowie ma Nicholson :D skoro ludzie nawet nie biora pod uwage, ze moze dac dobra walke tylko sie zastanawiaja czy dotrwa do drugiego gongu :p

Swoja droga, jestem spokojny ze wkoncu znajdzie sie ktos kto z Berlanga wytrzyma o wiele dluzej niz 1 runde ;) to tylko kwestia czasu i lepszych rywali
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.