BRAHMER CZY FEIGENBUTZ? KTO OSTATECZNIE RYWALEM STURMA?

Felix Sturm (41-5-2, 18 KO) ma na wiosnę stoczyć dużą walkę. Bardzo dużą jak na warunki niemieckie w ostatnim czasie. Wciąż jednak nie wiadomo tak do końca, kto stanie naprzeciw niego.

W ostatnich miesiącach bardzo dużo mówiło się i pisało o jego potencjalnym starciu z Arthurem Abrahamem (47-6, 30 KO), ten jednak zdążył skończyć karierę, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ. Tuż przed świętami niemiecką prasę obiegła informacja o starciu Felixa z Jurgenem Brahmerem (52-3, 38 KO), dwukrotnym mistrzem świata wagi półciężkiej, który od 2017 roku zszedł do kategorii super średniej. Sturm to dawny pięciokrotny mistrz świata - cztery razy w dywizji średniej i raz w super średniej.

Osiem dni temu dziennikarze Bilda poinformowali, że kwietniowym rywalem Sturma nie będzie raczej Brahmer, tylko dobrze znany polskim kibicom Vincent Feigenbutz (32-3, 28 KO), pogromca Miszkinia, Sołdy i Opalacha. Ale minął tydzień i powrócił temat Brahmera.

Sprawa pozostaje wciąż otwarta, a Sturm czeka na wieści, czy spotka się z Brahmerem, czy Feigenbutzem. Rozmowy trwają z obozami obu zawodników...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 29-01-2021 09:59:04 
Feigenbutz to bylby zbyt duzy problem dla Sturma. Typuje Brahmera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.