KONTRA WASILEWSKIEGO: TA GRUPKA? NAJWIĘKSZY KIT OD CZASÓW ART-B

Szef grupy KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski szybko odpowiedział na nasz wywiad z trenerem Fiodorem Łapinem, w którym Łapin mówił m.in. o oskarżeniach, jakie promotor wysunął wobec niego po burzliwym rozstaniu z grupą KP. W odpowiedzi Wasilewskiego znalazł się również atak na konkurencję.

TRENER FIODOR ŁAPIN ODPOWIADA NA ZARZUTY ANDRZEJA WASILEWSKIEGO >>>

- Odpowiadając na wywiad z F.Ł.: nikt nie dostał zakazu trenowania dalej z Łapinem. ''Główce'' nawet sam to zaproponowalem. W głowie siedzi mi to, że jak się pracuje u konkurencji, to tam, a nie trochę tam, a wiecej tu. I to jeszcze tu za wynagrodzeniem? Ja jeszcze o czymś takim nie slyszałem - stwierdził Wasilewski i przeszedł do ''afery plakatowej''.

- Bez uzgodnienia z nikim przyszedł i zdjął wszystkie plakaty, choć część nie była jego. Trudno. Dajmy już spokój (...) W ostatnich miesiącach wszyscy zauważyli inne podejście trenera do treningów. Ma już inne zajęcia i głowę nie tylko na sali. Z dużym zainteresowaniem czekają na trochę inne metody treningowe, chcąc próbować nauczyć się czegoś nowego - dodał szef grupy KP i zaatakował grupę Queensberry Poland, do której przeszedł Łapin.

- Ta grupka? Przecież to żart, największy kit w naszym boksie od czasów współwłaściciela Art-B (nawiązanie do bokserskiej działalności Bogusława Bagsika - przyp.red.). Zresztą czekam na ich pierwszą galę, bo jak sprawdzam po wynikach, to jeszcze debiutu nie mieli - tako rzecze człowiek zwany czasami ''Donem Wasylem''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 24-01-2021 12:54:03 
Jest wesoło. Choćby dla takich kwiatków dobrze, że Queensberry powstało :D
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-01-2021 13:07:31 
Kiedyś chłop jak się pokłócił z drugim, to dali sobie po ryju, a następnie poszli się razem napić wódki, teraz są media społecznościowe..
 Autor komentarza: gerlach
Data: 24-01-2021 13:18:06 
Wasilewski dumny, ze gali nie wpisali do rejestru? Myslalem, ze gosc dojrzal. To jedyne jego zwyciestwo?

No i plakaty... Nie jest smiesznym w ogole o czyms takim wspominac publicznie? Plakaty? Naprawde? Jakie Wasyl chcesz plakaty, to ci zalatwie. Kuzwa, 13 latek.

Zobaczymy jak ow "ART-B" wymiecie grupe KNOCKED OUT BOXING PROMOTION;) Lapina juz wyciagneli jak chcieli. Sila funta konta Don Wasyl? Bedzie ciekawie
 Autor komentarza: keane
Data: 24-01-2021 16:34:59 
i używane opony do stara także, jak chce ;)
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-01-2021 16:41:53 
Tego jeszcze nie zastrzelili? czytałem dziś na facebooku że został zastrzelony na śródmieściu?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-01-2021 20:33:09 
Wasyl w weekendy ma najlepsze twitty. Siedzi w domku, popija wódeczkę z colą (bo go stać;)) i świruje na twitterze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.