KAMIL ŁASZCZYK WRACA W MARCU

Kamil Łaszczyk (29-0, 10 KO) przebywa obecnie na obozie kondycyjnym w Zakopanem, gdzie szlifuje formę do kolejnego startu. A jubileuszową, trzydziestą walkę, stoczy w marcu.

"Szczurek" pracuje ciężko pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego. A jego menadżer Jurek Mazur poinformował, że Kamil wróci między liny na kolejnej gali z cyklu Wach Boxing Team w marcu. Dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Na rozpisce pojawi się również Ryan Ford (17-6, 12 KO).

Kamil w ostatnim występie - trzy miesiące temu, pokonał na punkty Kevina Escanez (8-3-1), lecz po drodze zapoznał się z deskami, co zamazało trochę obraz tamtej walki. - Zlekceważyłem rywala - mówił potem wrocławianin.

Poniżej przypominamy Wam walkę numer 26 Łaszczyka nagraną kamerą BOKSER.ORG.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 13-01-2021 11:01:33 
A teraz jakiego leszcza dostanie? Zawsze jak gdzies na fb sie smialem z jego kariery to kilka lat temu juz atakowali mnie jego znajomi, ze jeszczw zobacze i ze Kamil bedzie mistrzem, a on bedzie i zanosi sie ze jest takim bokserem jak Szeremeta. Nabic rekord i sprzedac potem w walce mistrzowskiej. Jak mozna zaprzepascic tak swoja kariere i teraz w sumie ciagnac na tym, ze pokonal Tevina Farmera, ktory potem byl MŚ.. Tylko jak rozwinal sie farmer a jak bardzo Kamil stoi q miejscu.
 Autor komentarza: leon84
Data: 13-01-2021 11:17:17 
Up
Chyba masz kiepskie informacje i nie za bardzo wiesz o czym piszesz.Nie tak dawno Łaszczyk dostał mistrzowską propozycję i mógł zrobić skok na kasę.Poszło o to,że Łaszczyk,żeby mieć szanse w tej walce zażyczył sobie walkę na przetarcie,bo długo nie walczył.Promotor na to nie przystał i tyle,a porównanie Łaszczyka do Szeremety jest słabe.Łaszczyk bardzo wiele potrafi.Szeremeta jest średni.Jedyne co ich łaczy,że obaj nie mają mocnego ciosu.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 13-01-2021 11:34:28 
zgodze się z porównaniem Łaszczyka do Szeremety, z tym że kategoria średnia jest dużo silniejszą kategorią, Łaszczyk nie zostanie zweryfikowany tak brutalnie, ale również zostanie zweryfikowany, pokazała to ostatnia walka
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-01-2021 11:35:55 
Kamil błyszczy na tle słabych rywali i jedzie na wygranej z Farmerem, która była sto lat temu. Utrzymując kotleci poziom nie tylko się nie poprawia, ale wręcz się cofa. Te deski to było ostrzeżenie, że zanim Łaszczyk dopcha się do title shota, może wtopić z kims takim jak Escanez
 Autor komentarza: nonitek
Data: 13-01-2021 11:53:43 
Gala z cyklu Wach boxing team więc chyba wiadomo jakiego rywala można się spodziewać
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 13-01-2021 16:18:08 
skasowaliście mi komentarz? tylko za co?
 Autor komentarza: Schatti
Data: 13-01-2021 22:38:39 
Wroclaw Ul.Glowna przy stawie wjeżdża sobie bohater artykulu podpity z koleszka, który zaczyna burzyć się do typa z dziećmi i żona. Tatuś na oczach dzieci dostał lekki oklep Brawo za sportowe zachowanie całe stabłowice było by dumne
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.