GOŁOWKIN OTWARTY NA WALKI Z YOUTUBERAMI I STARYMI MISTRZAMI

Dzisiejszy rywal Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) na gali w Hollywood - czempion IBF wagi średniej Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) znany jest z wielkiego profesjonalizmu i z tego, że zawsze stawiał sport na pierwszym planie. W wieku 38 lat Kazach zmienia jednak punkt widzenia na pewne rzeczy, o czym świadczy jego opinia na temat coraz popularniejszych walk z udziałem celebrytów i emerytowanych gwiazd boksu.

GOŁOWKIN I CANELO WYŚMIALI ZAPOWIEDZI DE LA HOYI >>>

Przypomnijmy, że w ciągu ostatniego roku zobaczyliśmy aż trzy duże gale z kasowymi walkami bokserskimi Youtuberów, a w listopadzie bardzo dużą popularnością cieszyła się pokazowa walka Mike Tyson vs Roy Jones Jr. Ale to może być zaledwie początek komercyjnego szaleństwa. Dziwaczny dla wielu trend dla trend wyniosą na nowy poziom kontrowersyjności Floyd Mayweather Jr i Youtuber Logan Paul, którzy skrzyżują w lutym przyszłego roku rękawice w pojedynku transmitowanym w systemie PPV. Co o tym wszystkim myśli wielki ''GGG''?

- Takie walki są bardzo atrakcyjne z komercyjnego punktu widzenia. Dla mnie wszystko zależy od zapotrzebowania na tego rodzaju pojedynki. Musiałbym taką możliwość rozważyć, ale byłbym na nią otwarty. Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość - powiedział dość niespodziewanie Kazach, jeden z najlepszych bokserów XXI wieku. 

Polskim kibicom pozostaje zatem być może liczyć na to, że starzejący się mistrz nie będzie dziś w ringu tak ''ostry'' i głodny zwycięstwa, jak przyzwyczaił do tego fanów. Czyżby możliwy był nawet pojedynek ''GGG'' z Oscarem De La Hoyą, który szykuje się do powrotu i twierdzi, że wygrałby z Kazachem? Jedno jest pewne - ewentualne rozkojarzenie Gołowkina zadziała na korzyść Kamila Szeremety.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 18-12-2020 18:03:50 
na początku miałem napisać, że z boksu robi się zwykłą dziwkę, ale przemyślałem wypowiedz i uważam, że to bokserzy robią z siebie dziwki z taniego kabaretu, a boks na tym tylko cierpi
 Autor komentarza: slovik
Data: 18-12-2020 18:34:51 
Ta? A jeszcze niedawno postradzieccy mistrzowie jak bracia Kliczko, Golovkin czy Usyk krytykowali walkę Mayweathera z McGregorem czyli facetem, który ma jako takie pojęcie o boksie, który jest jedną z technik MMA. A teraz sam Golovkin chce walczyć z youtuberami? Hipokryzja.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-12-2020 19:14:08 
Z Gołowkinem nikt nie wyjdzie z celebrytów, to byłoby głupie.
 Autor komentarza: JIN
Data: 18-12-2020 21:12:40 
Pozostaje trzymać kciuki, aby bokserzy i zawodnicy MMA podchodzili do tematu bez litości i naprawdę zrobili krzywdę tym wszystkim pajacom. Taki Golovkin by im lewym prostym wbił nos w potylice, a Bisping (bo sam się zdeklarował do bitki) obu braci Paul by przecisnął przez siatkę okalającą klatkę do MMA.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 18-12-2020 21:24:20 
Nie wiem czy czytaliście, Dana White napisał żartem, że może zestawi tego szczekacza youtubera z Amandą Nunes, a ona podchwyciła temat, że jest chętna :) Nie powiem, obejrzałbym jak wyciera nim ring.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 19-12-2020 09:45:21 
Z prawdziwymi mistrzami w sredniej nie ma szans wiec pora celowac w youtuberow
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.