DILLIAN WHYTE: DEONTAY WILDER MUSI TAŃCZYĆ TAK, JAK MU ZAGRAM

Na początku przyszłego roku ma dojść do rewanżu Dilliana Whyte'a (27-2, 18 KO) z Aleksandrem Powietkinem, tymczasem możliwość walki z Brytyjczykiem sygnalizuje wracający na ring Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO). Kiedy Amerykanin był mistrzem WBC wagi ciężkiej, Whyte bardzo długo domagał się walki mistrzowskiej jako obowiązkowy pretendent, więc teraz zamierza dyktować Amerykaninowi warunki.

WILDER: JEŚLI NIC NIE WYJDZIE Z FURYM, CHĘTNIE WEZMĘ WHYTE'A >>>

- Tyson Fury nie walczy z Wilderem, więc na kim innym on ma zarabiać pieniądze? Nie jest magnesem dla kibiców. Nawet kiedy był mistrzem, nie wyprzedawał całych aren i miał chyba tylko dwie walki w PPV. Jedyne, co Wilder robi, to bieganie w kółko i pieprzenie głupot - powiedział Whyte.

- Jeżeli zmierzy się z Josephem Parkerem, to niczego poważnego nie zarobi. Podobnie w przypadku walki z Robertem Heleniusem. Jedynie w walce ze mną może zarobić porządne pieniądze. To tchórz. Teraz nie ma niczego do stracenia, a kiedy miał, to pozwalano mu ignorować jego mistrzowskie obowiązki. To było szokujące. Mogę więc zmierzyć się z Wilderem w przyszłym roku, ale kiedy pokonam Powietkina będę przede wszystkim celował w walkę o pas. Kiedy byłem obowiązkowym pretendentem, przeszedłem przez piekło, zabiegając o walkę z Wilderem, a on mnie unikał, więc teraz zamierzam się skupić na walce mistrzowskiej - dodał Brytyjczyk.

- Walka z Wilderem to dobry pojedynek i jestem nim wciąż zainteresowany, ale teraz Wilder musi tańczyć tak, jak mu zagram. Chcę go pobić, nie lubię go, jest złym ambasadorem naszego sportu. Jestem pewien, że zarówno kibice na Wyspach, jak i w Ameryce, chcą zobaczyć, jak go nokautuję. To będzie wojna i interesuje mnie tylko nokaut. Przez lata mówiłem, że w walce z Wilderem trzeba być agresywnym, to najlepsza droga do zwycięstwa. Zrobił to Tyson Fury, natomiast Wilder nie walczył ze mną, gdyż zapowiadałem agresywną taktykę od dawna - podsumował temat bombardier z Brixton.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-11-2020 20:05:47 
Whyte dużo bredni gada ale tu ciężko się z nim nie zgodzić. Tak jak pisałem wcześniej, taka walka bez pasa się nie odbędzie a jeśli Whyte dostanie taką szanse i przegra to wtedy on będzie latał za Wilderem. Paradoks
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-11-2020 20:29:57 
Serio gada sensownie.
W sumie jakby tak się zastanowić to kto na dzień dzisiejszy potrzebuje Wildera? To nadal bardzo groźny punczer a właśnie stracił swój pas czyli największą wartość jaką posiadał. Pieniędzy dużych samodzielnie nigdy nie generował więc nie wiadomo czy teraz tak będzie.
Tak jak wypinał się na Dilliana tak on teraz może wypiąć się na niego bo i po co mu taka walka?
Gdy Wilder posiadał pas dla Dilliana który być może wierzy że by go pokonał była to świetna inwestycja w możliwą walkę unifikacyjną z AJ-em za znacznie większe pieniądze który ustawiłyby go do końca życia.
Teraz walka z Wilderem to niepotrzebne ryzyko.

To może być w sumie ogólny trend i Wilder może wcale nie mieć tak łatwo kontraktować kolejnych przeciwników.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-11-2020 20:36:34 
Do tanga trzeba dwojga, a Wilder bez pasa nie jest godnym partnerem do tańca:)Rewanż z Powietkinem o wszystko wydaję się bardziej optymistyczny dla Whyte, chyba, że polegnie powtórnie, to o walce mistrzowskiej może zapomnieć, a co za tym idzie szansa na tytuł pozostanie wyłącznie w sferze marzeń.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 18-11-2020 20:43:44 
No właśnie jestem ciekaw z kim i za jakie pieniądze, powróci Wilder. Ostatnie walki zgarniał już ogromne pieniądze. Z tego co teraz znajduje w sieci, za Breazale miał 12 milionów, za rewanż z Ortizem 3 (wydawało mi się, że dużo więcej???), za rewanż z Furym gaża 5 mln + podobno 20 dodatkowych mln.

Może się okazać, że Whyte ma rację, że poza Furym i Joshuą, tylko z nim może zarobić większą kwotę, stąd i nagle Wilder przypomniał sobie o Dillianie ;)
 Autor komentarza: Nestor
Data: 18-11-2020 22:05:01 
Jeśliby doszło do walki Whyte-Wilder, to będzie to łatwa robota dla tego drugiego. Whyte jest przereklamowany - wylansował się na przewróceniu Joshuy w amatorce, przytył ostatnio jak cholera i widać, że nie bardzo potrafi zapanować nad wagą. Stary Povietkin dał dla niego radę, a co dopiero Wilder...
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 18-11-2020 22:32:36 
Przecież nawet nie wiadomo w jakiej kondycji powróci Wilder. Czy po tym jak obnażył go Fury, to będzie ten sam zawodnik, co wcześniej?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-11-2020 23:09:37 
Gdyby Whyte był łatwym rywalem dla dzikiego ten nie unikał by walki z nim przez kilka lat...
Kasa była bardzo dobra jak na zarobki Wildera (największa oprócz 3 wypłat w tym 2 z Furym), była to okazja do korespondencyjnego pojedynku z AJ-em + naprawdę niezły skalp w rekordzie (rzekłbym nawet że ze względu na dokonania lepszy niż Ortiz wg mnie).

Tak naprawdę Wilder i jego team zdawał sobie sprawę że Whyte może być bardzo niewygodnym przeciwnikiem. To wielki, silny facet z mocnym ciosem który umie w ringu wprowadzić solidny chaos a tego Wilder nie lubi jak się okazało.
Naciskać też by potrafił. Wilder nie walczył z kimś takim. Ortiz wywierał presję ale Ortiz boksuje technicznie. Po Luisie nikt brudnego boksu by się nie spodziewał a Dillian potrafi walczyć na granicy.

Ja bym Dillianowi dawał spore szanse z Wilderem choć faworytem by nie był. Teraz ciężko wyrokować bo obaj są po ciężkich porażkach i nie wiadomo jak je zniosą. To pokaże przyszłość. Poza tym Dillian abstrahując już od tego czy walka z Wilderem ma dla niego sens i czy jest realna ma przed sobą niesamowicie trudnego przeciwnika który może go z czołówki na długi czas wyrzucić brutalnie.
Omijanie Powietkina w planach to szaleństwo.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 19-11-2020 00:19:19 
Ten kretyn jak zwykle myśli już o tym co będzie za rok.
 Autor komentarza: gluton
Data: 19-11-2020 09:46:58 
Bokserzy pamietają, jak Wilder bezczelnie wybierał sobie boomów będąc mistrzem . Teraz będzie podobnie z nim. Musi walczyć za psie pieniądze i długo czekać na szansę.Wytrzyma? Mooooże.
Będzie dobrym testerem dla młodych. Może Dubois? Hrgovic? Yoka za wcześnie.Myślę że za rok dwa dostanie szansę. Nie wcześniej.
Nie będzie miał łatwo .I to mnie cieszy:)
 Autor komentarza: gluton
Data: 19-11-2020 09:47:32 
A Povietkin moze ubić Łajdaka i zmiana planów:)
 Autor komentarza: gluton
Data: 19-11-2020 09:47:32 
A Povietkin moze ubić Łajdaka i zmiana planów:)
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-11-2020 11:43:43 
BlackDog

Omijanie Powietkina w planach to szaleństwo. Jesteś chory a może ty jesteś ten Rafałek znany co pisali na tym forum.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 19-11-2020 12:46:12 
Autor komentarza: deeceWzpData: 19-11-2020 11:43:43
BlackDog

Omijanie Powietkina w planach to szaleństwo. Jesteś chory a może ty jesteś ten Rafałek znany co pisali na tym forum.


Naprawdę tak ciężko zrozumieć, że chodziło o to, że Dilliana czeka rewanż z Powietkinem i jakiekolwiek wychodzenie myślami poza te walkę, nie ma sensu, bo Powietkin może znów go ściąć?
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 19-11-2020 13:27:37 
I tak piszecie ciągle że Wilder unikał Povietkina, że w jego wpadkę dopingową była zamieszana WADA, że pomagał Wilderowi w tym Suleiman, czyli szalone teorie spiskowe. Ale teraz kiedy Wilder głosi podobne herezje, to śmiejecie się z niego jaki to on jest pojebany xD A przecież wy jesteście tacy sami. Albo Whyte po walce z Rivasem, wpadka dopingowa, afera jak chuj, totalna cisza przez kilka dni, potem tylko jakieś przesłuchanie i gadki o zanieczyszczonej odżywce i koniec tematu, afera zamieciona pod dywan, a przecież śmierdzi chujem na kilometr. No przecież gdyby to Wilder był wtedy na miejscu Whyta, to ten cymbał BlackDog by się zesrał w tych swoich merytorycznych komentarzach. Takich przykładów waszego zakłamania mógłbym wymieniać cały dzień, ale mi się nie chce nawet o tym pisać, bo nie ma za bardzo do kogo.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 19-11-2020 14:57:21 
@DeontayWilder

Takich przykładów waszego zakłamania mógłbym wymieniać cały dzień, ale mi się nie chce nawet o tym pisać, bo nie ma za bardzo do kogo.


Jak na kogoś, kto nie ma tu do kogo pisać, coś mocno "zaszczycasz" bokser.org swoją gównianą osobowością. Nie przyszło ci do głowy by się stąd zawinąć?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 19-11-2020 16:10:04 
Dla niektórych przygłupów unikanie przez Wildera Powietkina i wykorzystywanie jego rzekomej wpadki dopingowej do ostatecznego niedopuszczenia do tej walki jest teorią spiskową spiskową. W rzeczywistości to nie jest nawet teoria tylko praktyka - fakt. A porównywać to z teoriami spiskowymi Wildera może tylko prosta ameba.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 19-11-2020 16:22:51 
Leje na was cwele.
 Autor komentarza: OZZY
Data: 19-11-2020 20:40:34 
DeontayWilder

Nie pojales jeszcze takiej prostej rzeczy ze to inni leja na Ciebie bo jestes zwylym chamem prostakiem.... Jaki idol tacy kibice...

Dilliana mozna lubiec lub ne ale trafl w sedno Wilder ze wzgledu na arogancje i duze ryzyko moze miec teraz duze problemy z doborem przeciwnikow.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 19-11-2020 20:59:18 
OZZY

A kto ty jesteś że się mieszasz w czyjeś sprawy co? Strażnik teksasu? Leje na ciebie i twoje zdanie. Wolę być chamem i prostakiem niż zakłamaną parówą.
 Autor komentarza: OZZY
Data: 19-11-2020 21:28:01 
DeontayWilder

Jakie nie swoje sprawy? Piszesz na forum publicznym osle, Skoro taki klaun jak Ty moze sie udzielac publicznie i zasmiecac internet swoimi wypocinami mam takie samo prawo wypowiedziec swoje zdanie. Nie jestem straznkiem mam prostu alergie na chamstwo. Poziom ktory soba reprezentujesz nie mozna nazwac nawet dnem bo bylby to dla Ciebie komplement. Jestes zwykla zakompleksiona gnida probujaca sie dowartosciowac obrazajac innych i probujac udowodnic swoja wyzszosc. Mozesz nadal mnie obrazac ale nie jestes w stanie bo po prostu jaestes na to zbyt cienki. Bez odbioru, poswiecialem i tak zbyt duzo na odpisanie zeby tracic go jeszcze wiecej na dyskusje z jakas ameba...
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 19-11-2020 21:41:12 
OZZY

No to jak masz alergie na chamstwo to jest twój problem i musisz sobie z nim po prostu poradzić kolego. Ja mam np. alergie na kłamstwa i sobie radzę z tym sam, bez niczyjej pomocy i się nie żalę na forum jak jakaś pizda. Poza tym myślę że powiedziałeś już wszystko więc możesz spierdalać.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 19-11-2020 23:11:07 
OZZY

I jeszcze jedno bo jeżeli już decydujesz się kogoś zaatakować ze względu na to, że kogoś obraża, to wypadałoby zwrócić uwagę na tego który zaczął, a ewidentnie tego nie zrobiłeś, skoro zaatakowałeś właśnie mnie. Więc mniemam, że chciałeś po prostu przyjebać się na siłę w obronie swoich spedalonych i zakłamanych kolegów, co znaczy ze jesteś takim samym chwastem. Dobrze wiedzieć, na przyszłość. Jest was sporo wiem o tym, ale się nie boje i będę was ruchał moim ciepłym kutasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.