JOYCE: BUKMACHERZY MNIE SKREŚLAJĄ, ALE ZNOKAUTUJĘ DUBOIS

28 listopada dojdzie ostatecznie do wielokrotnie przekładanej, hitowej walki brytyjskich olbrzymów - 22-letniego Daniela Dubois (15-0, 14 KO) z 34-letnim Joe Joyce'em (11-0, 10 KO). Joyce przekonuje, że ma po swojej stronie kluczowe atuty i że rozprawi się z młodym prospektem, choć bukmacherzy zdają się myśleć inaczej.

DANIEL DUBOIS: NAJPIERW JOYCE, POTEM USYK O PAS WBO >>>

- Joyce wygrał czternaście z piętnastu walk przez nokaut, ja wygrałem w ten sposób dziesięć z jedenastu. Ale poziom moich rywali był wyższy. On nie przeszedł testów i nie mógł się wiele nauczyć z tych szybkich nokautów. Pewnie potrzebował zastrzyku pewności siebie, dlatego dostawał takie łatwe walki - powiedział Joyce.

JOYCE: CHĘTNIE ZNÓW SPOTKAM SIĘ Z USYKIEM PO TEJ WALCE >>>

- To szalone, bukmacherzy widzą wygraną Dubois, jestem skazywany na nokaut. Mam jednak potężny ''silnik'', arsenał ciosów i aktywność po swojej stronie. Mam także twardą szczękę i mogę się bić również w późniejszych rundach. Daniel mocno bije, jest eksplozywny i ma dobre podstawy techniczne. Radzi sobie w początkowej fazie walki i będzie mnie chciał znokautować, ale to mu się nie uda. Wciągnę go na głęboką wodę i znokautuję - dodał ''Juggernaut'', wicemistrz olimpijski z Rio.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej dotychczas, lipcowej walce Joyce pokonał przed czasem Michaela Wallischa. Natomiast Dubois błyskawicznie odprawił w sierpniu Ricardo Snijdersa. Joyce zajmuje dziś jedenastą pozycję w rankingach WBC i WBO, Dubois jest drugi w rankingu WBO i siódmy w WBC. Ostatnio sporo mówi się o tym, że Anthony Joshua mógłby zwakować pas WBO, by jak najszybciej przystąpić do walki o trzy pasy z Tysonem Furym, a o wakujący tytuł WBO mieliby walczyć Aleksander Usyk - obowiązkowy pretendent - i zwycięzca walki Joyce vs Dubois.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-11-2020 13:29:52 
Joyce to naprawdę twardy skurczybyk w dodatku,atleta z krwi i kości i gdyby nie ta jego prędkość to byłby zdecydowanym faworytem w starciu z Dubois, a tak mamy na odwrót,ale kto wie Joe nie ma nic do stracenia, a wiek też nie jest po jego stronie, więc nie ma na co czekać,tylko brać byka za rogi.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-11-2020 13:36:14 
Najbardziej ciekawi ta szczęka Duboisa..Mam nadzieję że Joyce choc powolony, z raz czy dwa ją przetestuje..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-11-2020 15:46:43 
Dubois mnie trochę rozczarował swoja ostatnią walką, ale i tak stawiam go w roli faworyta. Jeśli nie da się solidnie trafić to powinien to na punkty ogarnąć. Nie sądzę żeby rozbił czy znokautował Joyca.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 08-11-2020 21:10:38 
Walka 50 na 50, naprawdę cieżko powiedzieć kto kogo przełamie bo obaj nie walczą na wstecznym i nie wiadomo który pierwszy się cofnie. Dubois młodszy i bardziej dynamiczny, lepiej ułożony pięciarsko i z lepszym ciosem. Joyce wiekszy, chyba twardszy, mysle też że lepszy wydolnościowo.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 08-11-2020 21:27:34 
Toż młody Brytyjczyk na pewno sparuje po wiele rund tak że pełen dystans powinien wytrzymać jak rozłoży odpowiednio siły i nie zaatakuję na początku bo Joyca tak szybko raczej nie powali kawał chłopa z niego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.