DANIEL DUBOIS: NAJPIERW JOYCE, POTEM USYK O PAS WBO

Jeśli Anthony Joshua wybierze w przyszłym roku Tysona Fury'ego i pominie Aleksandra Usyka (18-0, 13 KO), Ukrainiec prawdopodobnie zaboksuje o wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO. Na ten moment jego rywalem byłby drugi w rankingu Daniel Dubois (15-0, 14 KO).

23-letni "Dynamit" z Londynu ma przed sobą bardzo poważny test. Jego rywalem 28 listopada będzie wicemistrz olimpijski z Rio, może wolny, za to wielki i silny jak tur Joe Joyce (11-0, 10 KO). Lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący pas mistrza Europy wagi ciężkiej, a później być może zmierzy się z Usykiem o tytuł World Boxing Organization.

- Kogo chciałbym po walce z Joyce'em? Oczywiście Usyka, szczególnie jeśli byłoby to starcie o mistrzostwo świata. Duże pieniądze, duża stawka, wszystko duże. Jeśli przejdę Joyce'a, potyczka z Usykiem byłaby świetnym kolejnym krokiem w mojej karierze. Nie miałbym nic przeciwko takiemu scenariuszowi - mówi Dubois (WBO #2).

PROMOTOR JOSHUY: JEŚLI NIE FURY, TO NA PEWNO BĘDZIE TO USYK >>>

Dubois wystąpił w tym roku tylko raz. Pod koniec sierpnia przejechał się po Ricardo Snijdersie (18-2, 8 KO). Poniżej przypominamy Wam ten krótki i jednostronny pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-11-2020 18:42:16 
Ciekawe jakby Usyk reagował na bomby DDD? Jeszcze dotleniony Chisor przestawiał w ringu Ukra, co robiłby z nim 2 razy większy i silniejszy Dubois?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-11-2020 23:40:30 
Primo pytanie już znamy, to czas na secundo.Jak Dubois odnalazłby się w starciu z nieustannie uciekającym i zaprawionym w bojach o najwyższe stawki,wybornym technicznie, a zarazem wiecznie podbijającym obce tereny Usykiem?
 Autor komentarza: golabek
Data: 06-11-2020 09:54:58 
Mysle ze Usyk w okolicach 8-9 rundy robi KO na DDD. DDD pada ze zmeczenia a Usyk go tylko dobija, troche jak Bellew.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.