MROCZKOWSKI SPARUJE Z WACHEM

Wiecie już, że nowa grupa Queensberry Poland wejdzie z przytupem na nasz rynek 21 listopada na zamku w Gniewie. Jednym z bohaterów tego wieczoru będzie debiutant, występujący w wadze ciężkiej Kamil Mroczkowski.

Kamil miał długą przerwę od boksu, ale nadrabia stracony czas. A przecież odnosił spore sukcesy jako amator, startując w kategorii super ciężkiej. Mający na rozkładzie takie nazwiska jak Daniel Dubois czy Peter Kadiru brązowy medalista Mistrzostw Europy Juniorów z 2015 roku spotka się na dystansie czterech rund z Mateuszem Rybarskim (1-11). Tak na rozgrzewkę...

Mroczkowski dziś rano odbył sparing z Mariuszem Wachem (36-6, 19 KO), który także szykuje się do mocnego zakończenia tego roku.

Więcej o gali organizowanej przez Mariusza Krawczyńskiego i Francisa Warrena przeczytacie TUTAJ. Poniżej jedna z archiwalnych walk Kamila nagranych kamerą BOKSER.ORG jeszcze z czasów amatorskich.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 20-10-2020 12:00:52 
Ciekawe co z Kamila jeszcze zostało .Na razie to taka lepsza wersja Cyca ale zobaczymy.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 20-10-2020 12:34:11 
Trudno przewidzieć, co wyjdzie z tej inicjatywy, ale każda alternatywa jest lepsza od totalnego monopolu KP, na który się zanosi (a przynajmniej zanosiło). Tymex jest słabiutki, Borkowi życzę jak najlepiej, ale chyba "przyszła kryska na Matyska" (w roli promotora). Pozostaje inicjatywa Polsatu oparta na Cieślaku i "prospekcie z recyklingu" Adamku oraz właśnie Queensberry. Bardziej niż na Mroczkowskiego liczę na Soczyńskiego i Lewickiego. Jest jeszcze Paweł Augustynik, bumobij, którego w życiu nie oglądałem, ale podobno bardzo utalentowany.
 Autor komentarza: slovik
Data: 20-10-2020 18:03:04 
To ten ulubieniec Kostyry, który pokonał na amatorce Daniela Dubois przez dykswalifikację po dziwnej walce a Kostyra zrobił z tego historię jak z Rocky'ego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.