'SMITH I SAUNDERS WCIĄŻ MOGĄ W TYM ROKU LICZYĆ NA WALKĘ Z CANELO'

Callum Smith (27-0, 19 KO) i Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO) wciąż mogą w tym roku liczyć na szansę walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO), jednym z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie i jedną z największych gwiazd sportów walki. O takiej możliwości przekonuje promotor Brytyjczyków - szef grupy Matchroom Eddie Hearn.

CANELO ZŁOŻYŁ NOWY POZEW PRZECIWKO DAZN I GRUPIE GOLDEN BOY >>>

Przypomnijmy, że głównymi kandydatami do walki z Meksykaninem w drugiej połowie roku wydawali się wspomniani mistrzowie świata wagi super średniej: Smith (WBA) i Saunders (WBO), ale negocjacje przeciągały się w nieskończoność, a ostatnio na horyzoncie pojawiła się nawet konfrontacja, której szefowie transmitującej walki Meksykanina platformy DAZN nie mogli w żaden sposób zaakceptować - starcie Canelo z Avnim Yildrimem o wakujący pas WBC wagi super średniej. Canelo popadł tymczasem w konflikt z DAZN i grupą Golden Boy. Kierownictwo DAZN nie chciało płacić Meksykaninowi pełnego (ponad 35 milionów dolarów) wynagrodzenia nawet za walki ze Smithem i Saundersem, twierdząc, że nie są rywalami klasy "premium". Głównym celem platformy była na ten rok konfrontacja Canelo vs Giennadij Gołowkin III.

Meksykanin wytoczył rękami swoich prawników sprawę sądową przeciwko DAZN i Golden Boy. Domaga się 280 milionów dolarów odszkodowania za zerwanie warunków umowy. Pierwszy pozew został odrzucony ze względów formalnych, a DAZN złożyła Canelo kompromisową ofertę: m.in. 20 milionów za walkę, wraz z dodatkiem, kwotą zależną od sprzedaży nowych subskrypcji. Meksykanin nie jest jednak - przynajmniej na razie - skłonny do zakopania topora wojennego i renegocjacji kontraktu. Pod koniec września złożył nowy, poprawiony pozew.

- Callum Smith może stoczyć w tym roku walkę z Canelo. Jeżeli bowiem Canelo wejdzie w grudniu do ringu, to zmierzy się z Callumem Smithem lub Billym Joe Saundersem. Jeśli wkrótce nie usłyszymy o tym, że rywalem Meksykanina jest Saunders, będzie nim Smith. Nie wierzę w walkę Canelo z Avnim Yildrimem. Walka Smith kontra Saunders? Jestem przekonany, że dojdzie do niej w przyszłym roku, potrzebuję tylko publiczności na trybunach lub terminu, który zapewni dobrą sprzedaż PPV - twierdzi tymczasem Hearn, jeden z najważniejszych graczy w bokserskim biznesie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-10-2020 20:12:08 
Nie rozumiem DAZN, dwóch niepokonanych MŚ za którymi idzie ogromna publiczność z UK to gorszy sort niż podstarzały GGG który i tak ma obronę z Polskim Bombardierem. Przecież w tym roku i tak nie powalczą więc nawet ten Yildrimi dałby radę na przeczekanie.
Skoro żaden z nich nie jest do zaakceptowania to co wymyślą po ew. 3-ej walce z GGG? Każą mu unifikować pół ciężką?
 Autor komentarza: BOXER
Data: 05-10-2020 20:13:33 
Nie da rady w tym roku więc nie wiem po co Hearn tak gada?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-10-2020 20:34:01 
Według mnie zawodnicy typu Smith lub Saunders, a zwłaszcza ten pierwszy który wygrał WBSS jak najbardziej kwalifikują się do tak zwanych rywali "premium" w końcu to mistrzowie świata i zawpodnicy niepokonani. No ale to sprawa DAZN którego pięściarza uważa za takiego. Już raz dali dupy, z wysokością kontraktu dla rudego. Najwyażniej pracują w tej platformie także idioci. Pewnie skończy się na walce o pas WBC z tym średniakiem Yldrimem, którym Eubank wytarł ring. No ale tacy rywale ostatnio są na celowniku Alvareza, Albo wielokrotnie nokautowani past prime alkoholicy, albo słabiacy z półpaścami.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 06-10-2020 09:05:44 
Tacy rywale sa na celowniku twojego ulubienca govnovkina cala kariere wiec zamknij pizde leszczu xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-10-2020 11:33:08 
Jak widać niewielw trzeba by canaloloverzy się zagotowali :)
#wszedziegolovkiny #schizofrenia #wyleciszjakkoshi #samkutalis
 Autor komentarza: samqualis
Data: 06-10-2020 13:16:27 
#wyleciszjakkoshi

niedawno pisales ze to podobno moje drugie konto to jak widac kto inny ma schizofrenie ćwierćinteligencie xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-10-2020 14:23:04 
wciąz masz tu pare innych kont. I prędzej czy póżniej podpadniesz.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 06-10-2020 18:14:13 
Spokojnie nie jestem toba zeby zakladac kilka kont i potwierdzac te swoje dyrdymaly,mam te jedno juz od kilku lat ale skad mozesz to miernoto wiedziec skoro ledwo od jakiegos czasu cie tu widze
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-10-2020 19:27:00 
Gdy ja tu się udzielałem, ty jeszcze malowałeś podłoge na brązowo. Przestań za mną biegać kundlu i zasrywać trawnik, bo po hycla zadzwonię
 Autor komentarza: samqualis
Data: 07-10-2020 09:26:44 
To chyba pod innym nickiem ,widac nie pierwsze konto gowienku masz
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.