DIMITRIJ BIWOŁ OTWARTY NA WALKĘ Z JOSHUĄ BUATSIM

Jeden z najciekawszych brytyjskich zawodników, urodzony w Ghanie Joshua Buatsi (12-0, 10 KO) zmierzy się dziś na gali w Milton Keynes z Marco Caliciem (11-0, 6 KO) w walce o należący do Buatsiego pas WBA International. Brytyjczyk jest obecnie drugi w rankingu WBA, a mistrzem jest Dimitrij Biwoł (17-0, 11 KO), sygnalizujący swoją gotowość do walki na Wyspach.

ANTHONY JOSHUA O HITOWEJ WALCE BUATSI vs YARDE >>>

- Buatsi to dobry bokser, jeżeli walka z nim będzie miała sens, jeżeli kibice będą chcieli ją zobaczyć, to jestem na nią otwarty. Czy mógłbym ją stoczyć na Wyspach? Dlaczego nie. Moim głównym celem jest natomiast w tej chwili unifikacja tytułów, czyli walka z moim rodakiem, mistrzem IBF i WBC Arturem Beterbijewem - powiedział Biwoł.

- Pracujemy nad powrotem Dimitrija pod koniec roku. Starcie z Buatsim byłoby jedną z walk do rozważenia - dodał menadżer Rosjanina, Wadim Korniłow.

- Artur Beterbijew ma więcej pasów, ale patrząc na wiek, to Biwoł jest numerem jeden. Jest najmłodszym i najświeższym z obecnych czempionów wagi półciężkiej - podsumował temat Buatsi, brązowy medalista igrzysk w Rio. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-10-2020 13:11:13 
Bivol to niech sie wezmie za powazne wyzwania i walczy z top10 swojej wagi. Bo poki co walka z Pascalem i ze Smithem to nic specjalnego.
 Autor komentarza: Oskarito21
Data: 04-10-2020 13:39:58 
Sadze ze Biwoł moglby pokonać Beterbijewa,jest precyzyjny dobrze sklada kombinacje a I sila ciosu na przyzwoitym poziomie mysle ze jest bardziej kompletny od Artura
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.