Archiwum wiadomości z dnia: 2020-09-23

 WĄTPLIWOŚCI WARRENA W SPRAWIE TRZECIEJ WALKI FURY'EGO Z WILDEREM

Nie wiadomo, jak długo jeszcze kibice w Wielkiej Brytanii i USA będą pozbawieni możliwości oglądania walk na żywo z powodu pandemii koronawirusa, jednak ostatnie rządowe komunikaty nie napawają optymizmem. Tymczasem mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) i jego współpromotor, Frank Warren, przedstawili swoje zdanie na temat kryzysowej sytuacji.ZAWODNIK 'SNARY' SPARUJE Z USYKIEM

Aleksander Usyk (17-0, 13 KO) i Dereck Chisora (32-9, 23 KO) wciąż czekają na oficjalne potwierdzenie daty ich walki, ale obaj ostro zasuwają na treningach. A jednym ze sparingpartnerów znakomitego Ukraińca jest jego rodak, a zarazem zawodnik promowany przez Dariusza Snarskiego.


KEWIN GRUCHAŁA: DOCENIAM GŁOWACKIEGO, ALE CZEKAM NA JACKIEWICZA

- Doceniam siłę i charakter Bartosza Głowackiego, ale czekam na Rafała Jackiewicza - mówi niepokonany na zawodowych ringach Kewin Gruchała (6-0, 2 KO) przed walką z Bartoszem Głowackim (4-3, 3 KO) 2 października na gali Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w hali widowiskowo-sportowej w Wielkim Klinczu koło Kościerzyny. Transmisja w kanałach sportowych Polsatu.