Archiwum wiadomości z dnia: 2020-09-10

 

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - ZAPOWIEDŹ

Kolejna impreza na której nie może zabraknąć ekipy pasjonatów dyscypliny - tak, znowu pokażemy młodych zawodników, ich progres w cyklicznym Międzynarodowym Pucharze Karpat. Pierwszy z cyklu na rok 2020 odbył się w Stalowej Woli. Nawet, bez względu na sytuację, był to sportowy sukces regionu, bo 'Stalowa Twierdza', była nie do zdobycia. Zatem wracają do źródeł sukcesu.
CHRIS BYRD DO OSCARA DE LA HOYI: TO BYŁABY ŚWIETNA WALKA

Przedwczoraj informowaliśmy Was o powrocie Chrisa Byrda (41-5-1, 22 KO) do boksu. Były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej zamierza teraz startować w dywizji średniej, w której sięgnął po srebro olimpijskie w Barcelonie. Złoto na tych samych igrzyskach zdobył Oscar De La Hoya (39-6, 30 KO), który także ogłosił niedawno powrót na ring. Może więc...


KOLEJNA FAJNA I TRUDNA WALKA PRZED ROBERTEM TALARKIEM

Irek Butowicz organizuje w sobotę galę w w Rudzie Śląskiej z walkami wieczoru Gromadzki vs Wóz oraz Jackiewicz vs Grafka. Będzie więc ciekawie, ale w sobotę nie zobaczymy między linami największej gwiazdy grupy Silesia Boxing. Dlaczego? Ponieważ Robert Talarek (24-13-3, 16 KO) ma już zaklepaną kolejną trudną walkę.


MICHAŁ SOCZYŃSKI PRZED ZAWODOWYM DEBIUTEM: CHCĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA!

- Liczyłem na igrzyska olimpijskie, które były moim marzeniem. Przekonała mnie jednak wizja Mariusza Krawczyńskiego i spróbuję swoich sił w boksie zawodowym. Małymi krokami chcę zdobywać swoje cele, a cel jest tylko jeden, zawodowe mistrzostwo świata. Oczywiście przede mną jeszcze bardzo długa droga, lecz będę dążył do realizacji tych marzeń - mówi Michał Soczyński (-91kg), niegdyś brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy, potem mistrz i wicemistrz Mistrzostw Polski Seniorów wagi ciężkiej. Michał podpisał kontrakt zawodowy z Mariuszem Krawczyńskim oraz Francisem Warrenem i już wkrótce zadebiutuje w gronie profesjonalistów. O powodach tej decyzji i wielkich ambicjach na przyszłość porozmawialiśmy z Michałem wczoraj. Zapraszamy!100 LAT POTĘGI

Czyż można sobie wymarzyć lepszy czas? 100 lat minęło od urodzin twórcy potęgi Hutnika Kraków, a teraz przyjdzie nam wziąć udział w obchodach 70 lecia klubu, a jak najlepiej spędzić ten czas? Oczywiście pięściarsko! Zapraszamy na Mistrzostwa Małopolski.