KOLEJNA FAJNA I TRUDNA WALKA PRZED ROBERTEM TALARKIEM

Irek Butowicz organizuje w sobotę galę w w Rudzie Śląskiej z walkami wieczoru Gromadzki vs Wóz oraz Jackiewicz vs Grafka. Będzie więc ciekawie, ale w sobotę nie zobaczymy między linami największej gwiazdy grupy Silesia Boxing. Dlaczego? Ponieważ Robert Talarek (24-13-3, 16 KO) ma już zaklepaną kolejną trudną walkę.

Dzielny górnik ze Śląska zaboksuje 26 września w Monachium podczas gali, na której odbędzie się finał turnieju WBSS - Briedis vs Dorticos. Naprzeciw Roberta stanie niepokonany Denis Radovan (13-0-1, 6 KO). Niemiec w ostatnim występie pozytywnie zaskoczył i w wyjazdowym pojedynku w Londynie zastopował twardego Luke'a Blackledge'a. Tak więc Talarek nie będzie miał łatwo, ale on już przecież nie raz i nie dwa sprawiał niespodzianki...

- Mieliśmy tę walkę zaklepaną już wcześniej, dlatego Robert nie wystąpi w Rudzie Śląskiej. Gdyby było inaczej, zaboksowałby na naszej gali w sobotę, ale wierzę, że i bez niego będzie w sobotę ciekawe widowisko. Bo naprawdę nie jestem w stanie wskazać faworyta w walkach Grafki z Jackiewiczem czy Remka Woza z Gromadzkim. Trochę szkoda, bo Talarek jest właśnie z Rudy Śląskiej, no ale dostał naprawdę ciekawą walkę i nie mogliśmy ryzykować kontuzji na dwa tygodnie przed terminem gali w Monachium - powiedział Butowicz, promotor sobotniej imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 10-09-2020 16:15:20 
Ze Streckim niezbyt był przekonujący. Zobaczymy co będzie, ale skoro przeciwnik został ściągnięty do Anglii, gdzie w wyższej kategorii zlikwidował faworyta, to nie liczyłbym na nic innego niż porażka przed czasem.

Szkoda, że to w Niemczech, bo chętnie bym obejrzał.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-09-2020 18:43:44 
Przeciwnik z amatorskim dorobkiem. Ciężko będzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.