MICHAŁ SOCZYŃSKI PRZED ZAWODOWYM DEBIUTEM: CHCĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA!

- Liczyłem na igrzyska olimpijskie, które były moim marzeniem. Przekonała mnie jednak wizja Mariusza Krawczyńskiego i spróbuję swoich sił w boksie zawodowym. Małymi krokami chcę zdobywać swoje cele, a cel jest tylko jeden, zawodowe mistrzostwo świata. Oczywiście przede mną jeszcze bardzo długa droga, lecz będę dążył do realizacji tych marzeń - mówi Michał Soczyński (-91kg), niegdyś brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy, potem mistrz i wicemistrz Mistrzostw Polski Seniorów wagi ciężkiej. Michał podpisał kontrakt zawodowy z Mariuszem Krawczyńskim oraz Francisem Warrenem i już wkrótce zadebiutuje w gronie profesjonalistów. O powodach tej decyzji i wielkich ambicjach na przyszłość porozmawialiśmy z Michałem wczoraj. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-09-2020 19:50:59 
"brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy, potem mistrz i wicemistrz Mistrzostw Polski Seniorów wagi ciężkiej."
To niestety nie są wielkie osiągnięcia w skali światowej. Mimo wszystko życzę przedewszystkim wytrwałości bo u nas na prawdę nie ma lekko.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 11-09-2020 09:31:56 
Cruiserów ci u nas dostatek: Głowacki, Włodarczyk, Masternak, Cieślak, Balski, Jeżewski, Twardowski, Olaś, Jakubowski, Soczyński. Dobrze prowadzeni, powinni tę słabo obsadzoną kategorię zdominować na lata.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 11-09-2020 12:54:21 
Wielkich osiągnięć to nie miał chociażby Hopkins - zaistniał praktycznie na zawodowstwie i to jak. Poza tytułami znajdzie się u niego i rekord wykraczający poza IBHOF czy nawet boks...
Słabo obsadzona kategoria Cruiser? Zależy kiedy? Za czasów Adamka? Za Diablo, a może Usyka? Czy teraz? I co oznacza dla kogoś słabo? Hmm pojęcie względne. Tak ogólnikowo rzucone określenie "słabo" pachnie mi stereotypowymi opiniami na temat tej kategorii.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 11-09-2020 12:55:56 
Należało by wspomnieć czasy tej kategorii za Holyego :) Też była słaba, mocna - jaka? :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 11-09-2020 15:28:16 
Nie chce mi się wracać do prehistorii. Kategoria cruiser była dość mocna niedawno, za czasów Usyka, Bellew, Gassijewa, Huntera. Teraz jest jedną z najsłabiej obsadzonych wag.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-09-2020 20:22:51 
Ruskie produkują dobrych kozaków w cruiser także słabo nie jest i za rok dwa będzie z kim konkurować. Nie mniej top tej wagi chyba na stałe przeniesie się na wschód.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.