Archiwum wiadomości z dnia: 2020-09-08

 OGŁOSZONO SERIĘ HITOWYCH, PAŹDZIERNIKOWYCH GAL TOP RANK

Grupa Top Rank ogłosiła dziś serię październikowych gal transmitowanych przez ESPN. Walki wieczoru to mniejsze lub większe hity, na czele z opisywaną już dzisiaj przez nas walką Wasyl Łomaczenko vs Teofimo Lopez. Oto pełen kalendarz Top Rank na październik, trzeba przyznać, że zapowiada się prawdziwa, mistrzowska uczta z udziałem m.in. takich nazwisk jak Inoue, Beterbijew czy Navarrete.


KAMIL KUŹDZIEŃ O PRZYGOTOWANIACH I WALCE Z SALABURĄ

Za niespełna trzy tygodnie Kamil Kuździeń (2-0) spotka się w ciekawej polsko-polskiej walce z Kacprem Salaburą (2-0). Kamila spotkaliśmy ostatnio w Dzierżoniowie, gdzie sparował z Michałem Leśniakiem, wszystko oczywiście w ramach przygotowań do gali w Częstochowie. Po treningu porozmawialiśmy z Kuździeniem o treningach, najbliższej walce oraz planach na przyszłość. Zapraszamy.

OFICJALNIE: ŁOMACZENKO vs LOPEZ 17 PAŹDZIERNIKA W LAS VEGAS

Miłośnicy boksu na całym świecie mogą otwierać szampany, bowiem przed chwilą oficjalnie ogłoszono jeden z najlepszych pojedynków tego roku - walkę mistrza WBC, WBO i WBA wagi lekkiej Wasyla Łomaczenki (14-1, 10 KO) z mistrzem IBF Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO). 32-letni Ukrainiec skrzyżuje rękawice z 23-letnim Amerykaninem o honduraskich korzeniach 17 października w Las Vegas.ERROL SPENCE JR: PO WYPADKU MAM JUŻ INNĄ PERSPEKTYWĘ

Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) jest wymieniany jednym tchem z najlepszymi obecnie pięściarzami świata bez podziału na kategorie. Ale fatalny wypadek samochodowy z zeszłego roku omal nie zakończył jego kariery. Dziwne w sumie, że skończyło się tylko na takich obrażeniach. Dziś zunifikowany mistrz IBF/WBC wagi półśredniej patrzy na życie i karierę z już innej perspektywy.