AMIR KHAN CHĘTNIE PRZYWITA WRACAJĄCEGO OSCARA DE LA HOYĘ

Na wieść o powrocie na ring po dwunastu latach sportowej emerytury Oscara De La Hoyi (39-6, 30 KO) szybko zareagował nie mający trochę pomysłu na swoją karierę Amir Khan (34-5, 21 KO).

47-letni De La Hoya kiedyś promował walki Anglika. Dzieli ich kilkanaście lat i kilka kilogramów. Ale pięściarz z Boltonu chętnie przywita wracającą legendę.

- Słyszę, że Oscar szykuje się do powrotu. Zróbmy więc naszą walkę - wypalił Khan, srebrny medalista olimpijski z Aten (2004) i mistrz świata kategorii junior półśredniej w latach 2009-11. Ostatnio boksował w wadze półśredniej, natomiast De La Hoya zapowiedział powrót w wadze junior średniej bądź średniej. W sumie niewielka różnica...

DE LA HOYA: ZATĘSKNIŁEM ZA BOKSEM, WRACAM NA PRAWDZIWE WALKI! >>>

Brytyjczyk po raz ostatni wystąpił w połowie lipca zeszłego roku w Arabii Saudyjskiej. Pokonał wtedy dużo mniejszego Billy'ego Diba przez TKO w czwartej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-08-2020 12:36:20 
Widać ambicje Khana są nieograniczone. Żeby mierzyć się z niemal 50-cio letnim ćpunem, wracającym do boksu? No ale jeśli z obecnymi topowymi zawodnikami mu nie wychodzi, to może z topowym zawodnikiem sprzed lat, będzie miał więcej szczęścia?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-08-2020 13:39:50 
Już to pisałem i się powtórzę że Khan chciał witać Maidanę, od lat namawia na walkę Pacmana a teraz DLH. Szkoda że nie zgłosił swojej kandydatury do walki z Tysonem.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 20-08-2020 13:53:36 
faktycznie te gadki Khana są żałosne, kilka lat temu biegał za FMJ, później przerzucił się na Paca. Przez 5 lat stoczyl 5 walk z czego 2 wpierdole z topem i 3 walki z zawodnikami o 2 poziomy nizej. Powinni klepnac walke z Brookiem o ktorej mowa od blisko dekady to wygrany bedzie mogl liczyc jeszcze na jakis dobry strzal a przegrany z czystym sumieniem konczyc kariere
 Autor komentarza: khorne
Data: 20-08-2020 15:39:09 
a myślisz, że czemu nie zawalczy z Brookiem? ;)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 20-08-2020 15:55:54 
Chłopina ma wyraźnie kryzys wieku lekko pół średniego. Ale kto bogatemu zabroni? Jeśli będzie chciał się bić i jakaś komisja go dopuści, to niech się bije. Wtedy sprawa będzie prosta. Jak spróbuje zejść poniżej 70 kg, to do żadnej walki nie dojdzie, bo mu się odechce już na etapie zbijania. No, chyba że jednorazowo zbije, oklepie jakiegoś buma a potem będzie się trząsł ze strachu na myśl o kolejnym zbijaniu. Jak pójdzie do średniej i wyżej - to samo. Buma obije, wszyscy z czołówki go nokautują.

Przy takim przebiegu i takiej kategorii wagowej wieku nie da się oszukać. BHop? On pozostawał przez cały czas aktywny. Foreman? Waga ciężka. Inne lżejsze "byłe gwiazdy" były bite jak psy. Ostatnio przekonał się o tym znacznie młodszy i mniej od ODLH "zużyty" Zab Judah.
 Autor komentarza: raflo
Data: 20-08-2020 22:55:16 
Totalnie spłukany Felix Sturm nadawał by się dla DLH o ile jeszcze go nie zamknęli za długi.Ale DLH w niedalekiej przyszłości pewnie znowu pójdzie na odwyk i taki będzie jego powrót
 Autor komentarza: samqualis
Data: 21-08-2020 09:12:45 
Znowu? Czyli kiedy ostatnio byl ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.