THURMAN NA PRZEŁOMIE ROKU, BROOK JEDNĄ Z OPCJI

Kell Brook (39-2, 27 KO) nie ma już tak mocnej pozycji jak kiedyś, ale wciąć jest łakomym kąskiem dla innych wielkich wagi półśredniej. Teraz zagiął na niego parol Keith Thurman (29-1, 22 KO).

Anglik jest opcją rezerwową dla Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO). Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Teraz jest również jedną z alternatyw dla Thurmana.

"On Time" był w pewnym momencie numerem jeden bardzo mocno obsadzonej kategorii półśredniej. Jego karierę zatrzymały jednak liczne kontuzje, a trzynaście miesięcy temu pierwszą porażkę zadał mu wiecznie młody Manny Pacquiao.

Keith ma wrócić na ring - podobno już zdrowy, pod koniec roku 2020, albo na samym początku 2021. I właśnie Brook może go powitać w ringu.

- Czekam na walkę w grudniu lub styczniu, choć bardziej realną opcją jest chyba styczeń. W zależności od klasy rywali mógłbym zaboksować w przyszłym roku od dwóch do trzech razy. Podobno Brook chce ze mną walczyć i ja również chciałbym takiej walki - nie ukrywa były zunifikowany mistrz świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-08-2020 14:00:07 
Z Brookiem fajne zestawiernie. Obaj po przejściach, obaj po ciężkich urazach/kontuzjach. Lubię Brooka i na niego bym stawiał, ale wynik byłby sprawą otwartą..
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-08-2020 15:43:06 
swietne zestawienie, obydwaj doswiadczeni, obydwaj maja juz porazke na koncie. Faworytem, mimo porazki z Pacem, bedzie Thurman. Pytanie tylko kto i ile za to zaplaci. Wygrana w takim pojedynku moze duzo dac - tak naprawde to walka o totalny TOP welter wiec nie zdziwilbym sie jakby wygrany dostal tittle shot od ktoregokolwiek z mistrzow. Przegrany.. cóż.. pojdzie do junior sredniej :P tlumaczac sie, ze nie poradzil sobie z waga - tam tez dostanie dobre walki, bo zawodnicy welter sa o wiele bardziej popularni niz JMW.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-08-2020 15:48:58 
To byłaby bitwa o powrót do czołówki, a motto przewodnie tej potyczki brzmiałoby

"Gladiator-reaktywacja"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.