PACQUIAO PIERWSZYM WYBOREM, BROOK OPCJĄ REZERWOWĄ DLA CRAWFORDA

Bob Arum cały czas chce skonfrontować Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO) z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO), jednak ubezpiecza się i pracuje nad planem B. A opcją rezerwową ma być Kell Brook (39-2, 27 KO).

- Próbujemy doprowadzić do walki z Pacquiao poza terenem USA. Jeśli się nie uda, inną opcją będzie Brook. Taki pojedynek mógłby się odbyć w listopadzie w MGM Grand w Las Vegas. Tę walkę będzie zresztą dużo łatwiej dopiąć niż starcie z Pacquiao. Oczywiście Manny nadal jest naszą pierwszą opcją, lecz brak konkretów, a walkę z Brookiem możemy zrobić stosunkowo łatwo. Rozmawiałem w tej sprawie wczoraj z zespołem Anglika - mówi szef grupy Top Rank.

Crawford po mistrzostwie świata wagi lekkiej i junior półśredniej od dwóch lat zasiada na tronie WBO wagi półśredniej. Mistrzowski pas obronił po raz ostatni pod koniec zeszłego roku, stopując w dziewiątej rundzie Egidijusa Kavaliauskasa. Z kolei Brook po utracie tytułu IBF dywizji półśredniej zdążył odbudować się trzema zwycięstwami. Ostatnie zanotował w lutym, nokautując w siódmej odsłonie Marka DeLucę. W tych trzech starciach boksował w kategorii junior średniej, przekonuje jednak, że bez problemu może wrócić do półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: samqualis
Data: 11-08-2020 17:21:52 
obecny Manny bez szans chociaz z nim nigdy nie wiadomo

Crawford vs Brook chetnie bym obejrzal chociazby dlatego zeby zobaczyc czy terence ogra kella w lepszym stylu niz spencje jr
 Autor komentarza: Marduk
Data: 11-08-2020 18:02:45 
Już lepszy o wiele ten Brook niż poprzedni rywale Crawforda w półśredniej.

Z Mannym nie tak łatwo będzie doprowadzić do walki i moim zdaniem się nie uda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.