POTWIERDZONO NOWEGO PRZECIWNIKA DLA FRAMPTONA

Pięć dni temu informowaliśmy Was o tym, że Carl Frampton (27-2, 15 KO) pozostał bez rywala. Anonsowany wcześniej Vahram Vardanyan został wycofany. Teraz już wiemy, kto stanie naprzeciw byłego mistrza świata dwóch kategorii.

Zapytanie o możliwość wskoczenia w miejsce Vardanyana dostał nawet Kamil Łaszczyk (28-0, 10 KO), o czym pisaliśmy TUTAJ. Ostatecznie jednak naprzeciw Irlandczyka stanie blisko 34-letni Szkot Darren Traynor (16-3, 7 KO). Sobotni pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund w limicie wagi lekkiej.

Vardanyan wypadł z powodu kłopotów z wizą. W walce poprzedzającej główne danie spotkają się Michael Conlan i Sofiane Takoucht.

- Przedstawienie musi trwać, a Carl bardzo potrzebował wrócić po długiej przerwie. Jego celem jest mistrzostwo świata w trzecim limicie i jeśli wygra w sobotę, zrobimy co w naszej mocy, by doprowadzić go do takiej szansy i walki - powiedział promotor Bob Arum.

- Darren będzie w dobrej formie i nie będzie na nim żadnej presji. Moim zdaniem będzie nawet trudniejszym przeciwnikiem niż Vardanyan. Jestem faworytem i chcę wygrać to efektownie, najlepiej przez nokaut. Zamierzam go odprawić, a potem zabrać się za Jamela Herringa - dodał sam Frampton.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.