29 SIERPNIA GALA Z UDZIAŁEM CIEŚLAKA, BEDNARKA I TRYCA?

Prospekt wagi super średniej, Kamil Bednarek (4-0, 2 KO) odprawił pod koniec lipca przed czasem twardego Bartłomieja Grafkę na gali grupy KnockOut Promotions w Augustowie, a teraz zapowiada kolejną walkę - już 29 sierpnia. Zewsząd dobiegają głosy, że na tej gali główną atrakcją byłby występ niedawnego pretendenta do tytułu mistrza świata - Michała Cieślaka (19-1, 13 KO).

TRYC DOSTAŁ OFERTĘ Z NIEMIEC - W STAWCE PAS IBO INTERNATIONAL >>>

- Jeszcze to nie jest pewne na sto procent, ale jeszcze w tym miesiącu, 29 sierpnia zobaczycie mnie ponownie na TVP SPORT w następnej, piątej walce zawodowej - stwierdził w mediach społecznościowych Bednarek.

Wygląda zresztą na to, że 29 sierpnia na gali KnockOut Promotions zobaczymy nie tylko Bednarka: w walce wieczoru miałby wystąpić wspomniany Michał Cieślak, wracający po porażce w styczniowej walce o mistrzostwo świata WBC wagi cruiser z Ilungą Makabu. Do tego czekałby nas m.in. występ rywalizującego w kategorii super średniej Mateusza Tryca (9-0, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 04-08-2020 19:59:34 
No i to mi się podoba. Chociaż jakość przeciwników raczej nie będzie ciekawa.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-08-2020 20:10:30 
Świetnie że Cieślak wraca, mam nadzieje że nie będzie obijania ogórasów, bo on wciąż jest wysoko w WBC i śmiało po Mchunu mógłby jeszcze raz zawalczyć o tytuł, ktokolwiek byłby w jego posiadaniu. Tak na prawdę jeśli chodzi o ranking WBC, to i tak nie ma tam z kim walczyć, ew. Egorov. Po ewentualnej wygranej nad Ruskiem wskoczyłby na 1-sze miejsce w WBA. Szkoda że poza WBC Cieślak nie plasuje się w żadnym innym rankingu pozostałych federacji.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-08-2020 23:51:08 
Jeśli Cieślak ma boksować z jakimś bumem, to lepiej żeby nie boksował. Takie walki obsuwają zawodnika w rankingach i negatywnie oddziałują na jego psychikę. Lepiej poczekać i ściągnąć przyzwoitej klasy rywala.

Mały offtop: W Mińsku Kamil Sokołowski przegrał z Kosobuckim przez KO10. Walka miała dość dziwny przebieg. Polak ewidentnie nastawił się na przetrwanie pełnego dystansu, boksował na wstecznym, pomagając sobie umiejętnie klinczem i niskimi unikami. Kosobucki niby go ganiał po ringu, ale bez specjalnego przekonania i skutku, wyłączając dość przypadkowy nokdaun w jednej ze środkowych rund. W ostatniej rundzie przyśpieszył i dopadł Sokołowskiego serią przy linach, co zakończyło walkę. Nokaut nie był ciężki, bardziej z utraty sił niż przytomności. Kosobucki ma bardzo ciężkie ręce, ale dość słabe warunki fizyczne i trochę luk w wyszkoleniu. Raczej nie jest materiałem na mistrza świata, ale na TOP20 to chyba tak.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 05-08-2020 09:49:28 
Z kimkolwiek Michał Cieślak zawalczy ja chętnie pojedynek obejrzę. Jednak tak jak moi przedmówcy również uważam, że nie ma sensu brać do walki buma. Rozumiem podtrzymanie aktywności, ale jakiś poziom dobrze byłoby utrzymać. Oczywiście nie wymagam rywala na poziomie Makabu. Wiadomo, są przeszkody finansowe, ale może ta sytuacja z COVID w pozostałych krajach ograniczy liczbę gal na tyle, że znalezienie wolnego i chętnego przeciwnika z przyzwoitym rekordem, który zgodzi się nawet na gorsze warunki finansowe może być paradoksalnie łatwiejsze niż w czasach kiedy wszystko funkcjonowało normalnie.
 Autor komentarza: raflo
Data: 05-08-2020 11:24:45 
Fak,że oczekiwania finansowe zawodników obecnie będą musiały być niższe,to zakontraktowanie nawet dobrego rywala dla zawodnika o takiej klasie sportowej jak Cieślak jest mało realne.Sprowadzenie dobrego rzemieślnika to 20.000 tyś euro? myślę,że spokojnie.Cieślak jest bardzo unikany.Wasilewski nie mając wpływów z biletów ma nie łatwe zadanie bo od Cieslaka oczekuje się już walk na pewnym poziomie.Takze napewno ten rywal to nie będzie nie wiadomo kto
 Autor komentarza: Clevland
Data: 05-08-2020 16:31:02 
Chciałbym zobaczyć Cieślaka w akcji.
Może Radczenko? Wiem że walczyli ale to jeden z najlepszych testerôw, a w obecnych czasach ciężko o budżety itd.
Może być 8 rund, byle by galę dopiąć.

Kamila Bednarka też chętnie zobaczę.
W ostatniej walce pokazał sporo, w tym kilka efektownych akcji.
A fantazja zawsze w cenie :-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.