SPENCE JR Z GARCIĄ O DWA PASY W LISTOPADZIE W LOS ANGELES?

Już wczoraj pisaliśmy wstępnie o walce Errola Spence'a Jr (26-0, 21 KO) z Dannym Garcią (36-2, 21 KO) na szczycie wagi półśredniej. Nie ma jeszcze wszystkich konkretów, chodzi jednak o termin listopadowy.

Spence Jr - panujący mistrz świata federacji WBC i IBF, w październiku ubiegłego roku miał poważnie wyglądający wypadek samochodowy. Wróci więc po ponad rocznej przerwie, w dodatku po rehabilitacji, od razu ciężką potyczką z trudnym przeciwnikiem.

Panowie umówili podobno najpoważniejsze kwestie. Do pojedynku - wstępnie, ma dojść w Microsoft Theater w Los Angeles, lecz organizatorzy, czyli Premier Boxing Champions, będą śledzić sytuację związaną z pandemią COVID-19 i w razie czego poszukają innej lokalizacji. Pojedynek zostanie pokazany w usłudze PPV.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-07-2020 11:17:42 
Spence jr. wypunktuje wysoko Garcię.
Nie sądzę by Danny przegrał przed czasem. Wytrzymywał najmocniejsze ciosy Matthysse czy Thurmana. Twardy sukinkot.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 29-07-2020 11:36:22 
Trzeba przyznać, że mocny powrót dla Spence'a. Ponad rok przerwy + ten wypadek i wyjście do Garcii, nie ma opierdalania się.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-07-2020 13:30:26 
Jeżeli wypadek nie pozostawił uszczerbku na psychice i kondycji fizycznej, to Garcia tego nie wygra, jest na tyle dobry, aby dać taką walkę, ale zwycięstwa z jego strony bym nie oczekiwał. Co do samego Errola mocny zawodnik, a zarazem skuteczny, jednakże ja osobiście nie pieje z zachwytu oglądając go w akcji, może dlatego, że brakuje mu wielkich starć i paru topowych nazwisk w rekordzie, więc teraz będzie miał okazje to nadrobić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.