LOPEZ SR: CZAS ŁOMACZENKI DOBIEGŁ KOŃCA, SPRAWIMY MU LANIE

Teofimo Lopez (15-0, 12 KO) znany jest z mocnej bomby w obu rękach i właśnie to ma być klucz do wygranej nad genialnym Wasylem Łomaczenką (14-1, 10 KO). Jego ojciec i trener przekonuje, że syn bije niczym zawodnik o trzy kategorie wyżej.

Panowie spotkają się w potyczce unifikującej wszystkie pasy wagi lekkiej prawdopodobnie we wrześniu. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Wcześniej byli namawiani na walki "przejściowe", z innymi rywalami, jednak obaj odmówili.

- Mój syn to wygłodniały lew. Bije tak mocno jak ci najlepsi w wadze junior średniej. Nie możemy się już doczekać walki z Łomaczenką, bo pojawiła się szansa zunifikowania wszystkich czterech pasów. Chcemy dokonać tego jako pierwsi w historii, bo nikt nie miał czterech tytułów w wadze lekkiej. Kiedyś trzy miał Pernell Whitaker, a wtedy pas WBO praktycznie się nie liczył. Nie tylko przechwycimy cztery pasy, również wskoczymy na pierwsze miejsce rankingu P4P. A to dopiero początek naszej drogi - zapowiada Teofimo Lopez Sr.

- Weszliśmy już w głowę Łomaczence, bo cały czas ma nam coś do powiedzenia. On wie, że jego czas dobiega końca. Za jakiś czas ludzie nie będą go pamiętać ze złotych medali olimpijskich, tylko z lania, jakie sprawi mu mój syn - dodał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-05-2020 18:11:04 
Gdyby był "Canelo" to bym nawet to łyknął jak pelikan, bo wtedy słowo "my" robi wielką różnice, natomiast "my" z ust Lopeza, brzmi karykaturalnie w obliczu walki z "Matriksem"
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 24-05-2020 10:59:25 
Lopez jak wie.u przed nim, zmieni zdanie po kilku rundach z Loma. Zostal mistrzem pokonujac szczesliwie dosc przecietnego mistrza i mu odbilo. Ma prawo wierzyc w siebie ale wiara to zbyt malo by wygrac z genialnym Ukraincem.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-05-2020 21:46:31 
To ten typ co musi sobie dodać pewności takim gadaniem - nic nowego, nakręcają się tam nawzajem. Ma taka potrzebę tym bardziej, że to Łoma.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.