ŁOMACZENKO Z LOPEZEM WE WRZEŚNIU W UNIFIKACJI WAGI LEKKIEJ

Zarówno Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 KO) jak i Teofimo Lopez (15-0, 12 KO) odrzucili ofertę przejściowych walk. Oni chcą jak najszybciej spotkać się między sobą w unifikacji wagi lekkiej.

- Rozmawiałem z nimi, negocjowałem, lecz ani jeden ani drugi nie zgodzili się na walki z kimś innym. W związku z tym planujemy zorganizować im pojedynek we wrześniu, czy to z kibicami, czy bez ich udziału - mówi promujący obu Bob Arum.

- Wasyl woli ominąć jakiekolwiek inne walki. On chce Lopeza. Co prawda przebywa jeszcze na Ukrainie, lecz nie będzie problemu z jego przylotem do Ameryki - gwarantuje Egis Klimas, menadżer mistrza świata federacji WBC/WBA/WBO. Do Lopeza należy natomiast tytuł w wersji IBF.

- Skupiamy się na Łomaczence i nie chcemy nikogo innego - wtrącił Teofimo Lopez Sr, ojciec i trener championa International Boxing Federation.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CassiusClay93
Data: 20-05-2020 18:18:44 
Słuszna decyzja Wasyla.Puki jest w sztosie będzie jest w stanie ostudzić zapędy młodego gniewnego jak zrobił to Floyd z Canelo.Za kilka lat proporcje mogą się odwrócić a do tego czasu Łomaczenko będzie już na emeryturze:]
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.