RADY HOLYFIELDA PRZED TRZECIĄ WALKĄ WILDERA Z FURYM

Pod koniec roku możemy zobaczyć walkę Tyson Fury vs Deontay Wilder III, która miała się odbyć już w lipcu. Amerykanin zapowiada, że nie zamierza odpuszczać i że odzyska utracony w lutym tron WBC wagi ciężkiej. Kilka rad dla Wildera ma legendarny czempion królewskiej dywizji - 57-letni Evander Holyfield, który sam szykuje się do powrotu na ring.

ARUM: TRZECIA WALKA FURY'EGO Z WILDEREM RACZEJ POZA USA I ANGLIĄ >>>

- Wilder musi trzymać ręce wyżej i nie może przyjmować takich ciosów jak ten, po którym został uszkodzony bębenek. Do tego nie może ponownie dojść. Fury trafiał każdym ciosem, Wilder walczył tak, jakby utknął w błocie. Rzucał ciosami jakby miał zbyt ciężkie ręce. Zazwyczaj ma dużo więcej energii, lepiej się porusza i broni. Coś się z nim stało w trakcie walki - powiedział Holyfield, którego ludzie negocjują podobno z teamem innej wracającej na ring legendy: dawnego rywala Holyfielda, Mike'a Tysona. 

- Fury powiedział, że znokautuje Wildera i od razu pomyślałem, że Wilder wygra przed czasem. Ale presja Fury'ego zrobiła swoje. W mojej pierwszej walce z Lennoxem Lewisem doznałem natomiast uszkodzenia bębenka i błagałem Boga, żeby się nie poddać. Walczyłem z większym i równie dobrze boksującym jak ja rywalem i nie mogłem utrzymać równowagi. Wykrzesałem z siebie wszystko, co miałem, choć chciałem odpuścić, nie miałem siły ognia. Gdyby nie obecność mojego syna na trybunach, poddałbym się. Nie chciałem jednak, żeby ludzie mu dokuczali i mówili, że dałem się złamać pod presją - dodał jedyny mistrz świata w historii wagi ciężkiej, który zdobywał tytuł cztery razy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 24-05-2020 01:29:04 
Holy mimo że był wielkim mistrzem jednym z największych w historii nie tylko wagi ciężkiej to nijak nie doradzi dobrze Wilderowi, Wilder się już nic więcej raczej nie nauczy, a już raczej na pewno niczego co pomoże mu pokonać Furyego co pokazała ich druga walka. Jedynie jak mu cios wejdzie to ma szansę. Tak ja to widzę
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-05-2020 21:37:09 
Widerowi nie pomogą rady choćby od wszystkich legend boksu razem wziętych, po prostu ma za mały repertuar na Furyego, nie pomaga też dążenie do natychmiastowego rewanżu, brak zdolności wyciągania wniosków (szukania przyczyn tam gdzie ich nie było), on i tak wie swoje więc jakiekolwiek rady poczyta tylko jako przejaw wiary w jego możliwości i skończy się na polowaniu na jeden cios, dalej będzie liczyć na swoje atuty (atut) zamiast poprawić się w tym co kuleje - Fury znów go przyciśnie i go wyeliminuje z gry a AJ z Hernem będą mieli satysfakcję.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.