ARUM: TRZECIA WALKA FURY'EGO Z WILDEREM RACZEJ POZA USA I ANGLIĄ

Bob Arum wierzy, że trzecią walkę Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) uda się rozegrać w tym roku, spodziewa się jednak, iż może odbyć się poza USA i Wielką Brytanią, co jeszcze jakiś czas temu nie wchodziło raczej w rachubę.

- Ograniczenia związane z COVID-19 sprawiają, że pojedynek numer trzy odbędzie się prawdopodobnie poza Ameryką. Mamy propozycje z dwóch inny krajów, które rozpatrujemy. W ciągu najbliższych dwóch tygodni mamy poznać jeszcze więcej konkretów i gdy już będziemy wiedzieli wszystko, wówczas zaczniemy rozmowy z ludźmi z PBC, którzy są naszymi partnerami. W tym momencie wygląda na to, że zrobimy tę walkę w ostatnim kwartale roku poza granicami USA i Wielkiej Brytanii. Zdecydowaną większość gal zrobimy bez udziału publiczności, jesteśmy skłonni nawet walkę Łomaczenki z Lopezem zrobić przy pustych trybunach, jednak są wyjątki i walka Tysona z Wilderem jest takim wyjątkiem. Ten pojedynek musi odbyć się przy pełnych trybunach - mówi Arum, współpromotor Fury'ego, który bijąc w lutym Wildera przed czasem odebrał mu pas WBC wagi ciężkiej.

Czemu Arumowi tak bardzo zależy na kibicach? Rachunek jest prosty. Wpływy z biletów przy okazji drugiej potyczki Fury vs Wilder przyniosły aż 17 milionów dolarów zysku. Jeśli "Król Cyganów" znów pokona Amerykanina, w przyszłym roku zobaczymy prawdopodobnie jego dwie walki z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO) o wszystkie mistrzowskie tytuły.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 20-05-2020 12:02:17 
A to zaskakujące - bił w lutym Wildera! I tak cały miesiąc? I jeszcze przed czasem odebrał mu pas. Pewnie już w styczniu! Ach ta gramatyka :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-05-2020 16:28:28 
Coś czuję, że to ich trzecie starcie nie dość, że odbędzie się w jakiś Chujmiętkach w stodole króla remizowej zabawy, to jeszcze dostarczy nam takich emocji jak trzecia bitwa "Diablo" z "Fragiem" obym nie wykrakał, bo dwie fajne walki już były, a trzecia...
 Autor komentarza: golabek
Data: 21-05-2020 07:01:32 
Byłyby jaja, gdyby jednak Wilder w trzeceij walce trafił i ustrzelił TF:) Ja wcale nie wykluczam takiego scenariusza:) Tylko co w takiej sytuacji? Walka nr 4? :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.