DYREKTOR TVP SPORT: WERDYKT SZPILKA - RADCZENKO TO BYŁ SKANDAL

- Cała Polska to widziała i cały czas uważam, że to był skandal, może nie tak wielki jak potem została rozpętana burza, natomiast Artur Szpilka zdecydowanie tę walkę przegrał. Moim zdaniem trzema punktami, ale przegrał. To nie było tak, że to największy skandal w historii boksu, bo tych skandali było zdecydowanie więcej, natomiast tutaj nawet wskazanie na remis byłoby mocno naciągane. To zdecydowanie się nie sprawdziło i będziemy rozmawiać z Andrzejem Wasilewskim i będę się też mocno starać o to, żeby jednak zrezygnować z tego pomysłu z sędziami austriackimi - mówi w rozmowie z BOKSER.ORG Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, z którym porozmawialiśmy na najważniejsze tematy związane z polskim boksem. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania półgodzinnej rozmowy z szefem sportu w Telewizji Publicznej. 

Podczas wywiadu Marek Szkolnikowski został zapytany o to czy rewanżowe starcie Szpilki z Radczenką będzie transmitowane przez TVP. 

SZKOLNIKOWSKI DO SZPILKI: DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRCĘ

- Czas leczy rany. Nie mówię tak. Uważam, że za dużo tych niepotrzebnych słów padło, zarówno ze strony Artura, jak i jego partnerki. Oczywiście nikt nie odpowiada za drugiego dorosłego człowieka. Myślę, że wymagałoby tutaj spotkania Artura z dziennikarzami, którzy zostali przez niego obrażeni. Jeżeli oni uznają, że po męsku sytuacja została wyjaśniona, jeżeli Artur przyzna się do błędów i zrozumie, że tak nie można. Ja nie dopuszczę do tego, żeby ktoś obrażał ludzi, którzy pracują dla mojej stacji, szczególnie, że do Artura wielokrotnie rękę wyciągamy i wydaję mi się, że gdzieś tam po raz kolejny możemy się do tego przymierzyć. Nie mówię definitywnie nie, bo tak jak stwierdziłem wcześniej, depresja jest bardzo trudnym przeciwnikiem i myślę, że nawet trudniejszym niż Jennings, Wilder czy Chisora. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1996r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wariat269
Data: 17-05-2020 19:08:27 
Pytanie pierwsze Czy szpilka wie ze nie jest mcgregorem i nie moze sobie fikac z telewizja dla ktorej walczy?
Pytanie drugie Czy pierdzioch wiedzial ze nie wolno nabijac sie z dziennikarzy stacji telewizyjnej w ktorej walczy jej facet?
Pytanie trzecie Czy szpilka wie ze ta walke przegral czy jeszcze nie dotarlo?
Pytanie czwarte Komu?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-05-2020 19:59:43 
up
1. Nie wie
2. Wiedział
3. Już wie
4. Trzeba zwrócić się do Sekielskiego
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-05-2020 20:04:37 
Autor komentarza: Wariat269Data: 17-05-2020 19:08:27

Czy pierdzioch wiedzial ze nie wolno nabijac sie z dziennikarzy stacji telewizyjnej w ktorej walczy jej facet?


Pierdzioch, jako znana działaczka polityczna, po prostu powiedziała wprost - dziennikarze TVP Sport krytykują Artura z powodów politycznych. Proste ;)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 18-05-2020 00:43:31 
Przecież to są kpiny.
"Zrezygnować z pomysłu z sędziami austriackimi" - Wasilewski zaprosił oszustów i powinien za to ponieść karę. Szkolnikowski albo chce to firmować, albo nie. A z tych sędziów z Austrii był chyba jeden, reszta w Niemiec. Na Boxrecu są ich nazwiska.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.