PROMOTOR JOSHUY: PULEW NAJWCZEŚNIEJ W PAŹDZIERNIKU, FURY RAZY DWA

Pojedynek Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) nie odbędzie się przed październikiem. Bułgar pozostaje obowiązkowym challengerem dla Anglika z ramienia federacji IBF.

Reprezentujący interesy pretendenta Iwajło Gocew sugerował, że walka mogłaby się odbyć już pod koniec sierpnia w Amfiteatrze w Puli (Chorwacja), rzymskim amfiteatrze zbudowanym na przełomie od 27 roku p.n.e. do 68 roku naszej ery. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Jak widać jednak brytyjska strona niezbyt chętnie podeszła do tego pomysłu.

FURY: NIE ZAPŁACĘ WILDEROWI, WOLĘ GO ZNÓW POBIĆ, A POTEM JOSHUĘ >>>

- Unifikacja z Furym o wszystkie pasy jeszcze w tym roku wydaje się praktycznie niemożliwa. Biorąc pod uwagę fakt, że wciąż nie możemy wpuszczać kibiców i nie wiemy kiedy będziemy mogli, walka z Pulewem nie odbędzie się w lecie. Wydaje mi się, że taki pojedynek najwcześniej mógłby odbyć się w październiku - przyznaje Eddie Hearn, promotor mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBA i WBO. Szef grupy Matchroom potwierdził jednocześnie, że przyszłoroczna rywalizacja Joshuy z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) obejmie prawdopodobnie od razu dwie walki. - To na pewno będzie umowa na walkę i rewanż.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-05-2020 18:28:05 
To niech Fury obije znowu Wildera a Aj efektownie rozprawi się z Pulevem i wtedy będzie większy hype na tą walkę bo Antkowi brakuje efektownego zwycięstwa po nudnej walce z Ruizem. Jak będzie klauzula rewanżu to nie widzę opcji żeby dogadali się z Wilderem i Pulevem bo będą oni musieli czekać jakieś 2 lata żeby zawalczyć ze zwycięzcą obu walk.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-05-2020 20:12:40 
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę znieść widoku tego Bułgara, niby nic nikomu nie zrobił a jego widok mnie strasznie drażni.
Niepokojem napawa mnie wybieganie w przyszłość i planowanie walk przez Eddiego, tak było przed walką z Ruizem.
 Autor komentarza: Luton
Data: 15-05-2020 01:57:22 
@teanshin

każdy promotor tak robi i zawsze ma kilka wariantów na przyszłosć. Eddie po prostu za dużo o tym papla w mediach.
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 15-05-2020 10:06:16 
Ja bym Puleva nie lekceważył. Ruiz też małbyć prostym przeciwnikiem... Pulev teraz już wie jak można pokonać Antka. Póki nie wygrasz z najbliższym rywalem, nie myśl o tym co będzie potem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.