FURY: NIE ZAPŁACĘ WILDEROWI, WOLĘ GO ZNÓW POBIĆ, A POTEM JOSHUĘ

W nocy informowaliśmy Was o tym, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) przełamał się i zgodził na odstąpienie na jakiś czas od walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), tak by ten mógł skrzyżować rękawice z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO) o wszystkie cztery pasy wagi ciężkiej. Fury jednak nie zamierza spełnić jednego z dwóch warunków Wildera.

"Brązowy Bombardier" postawił dwa żądania - chce dostać 10 milionów dolarów, ale także gwarancję, że spotka się ze zwycięzcą unifikacji Fury vs Joshua.

"Król Cyganów" jest gotów dać Wilderowi trzecią walkę, ale nie zamierza oddać ze swojej gaży aż 10 milionów. Niektórzy twierdzili, że jeden z krajów Bliskiego Wschodu zapłaci tak dużo, że nawet oddanie 10 milionów nie będzie dla Anglika wielkim problemem. Ale nowy mistrz federacji WBC nie pójdzie na takie ustępstwa.

- Wolę jeszcze raz pobić Wildera, niż zapłacić mu takie pieniądze. Tak więc przede mną znów Wilder, a potem dwie walki z Joshuą, bo gdy już go pokonam, on też będzie chciał rewanżu - mówi Fury.

IRLANDZKI BOSS NARKOTYKOWY STOI ZA WALKĄ FURY vs JOSHUA >>>

- Nie zapłacę Wilderowi pieniędzy za odstąpienie od walki, wolę znów ściągnąć jego skalp. Znów go pokonam i w ten sposób usunę go na dobre ze swojej drogi. Nie zapłaciłbym mu dwóch milionów, tym bardziej więc nie zapłacę za to dziesięciu milionów. Pobiję go po raz trzeci, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku. A potem wkroczę w rok 2021 największą walką w historii z Joshuą o wszystko. W pewnym momencie waga ciężka miała trzech potworów, mnie, Joshuę i Wildera. Joshua przegrał z Ruizem, choć później mu się zrewanżował, a ja pobiłem Wildera. Teraz jestem samodzielnym żołnierzem - zakończył Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MODM
Data: 14-05-2020 16:59:22 
Jaja to będą jak go Alabama w końcu ustrzeli. Wówczas wypadało by zrobić Fury-Wilder 4 a do tego na pewno by nie doszło bo Deontay raczej zamknął by temat Cygana raz na zawsze. Spore ryzyko dla Tysona a i ciekawe jak opłacalne.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 14-05-2020 17:07:33 
Wilder z Furym już nie wygra za mocno już siadł mu w głowie i zniczył wizje, że każdy bedzie padał.
Ale każdego oprócz Furyego pokonuje.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 14-05-2020 17:40:46 
Tyson mówi dużo różnych rzeczy. Za kilka dni może całkowicie zmienić zdanie i ględzić coś zupełnie odwrotnego. To u niego częsta przypadłość.

Równie dobrze może to być element negocjacji by Wilder spuścił z ceny bądź by to druga strona pokryła więcej kosztów jeśli im zależy. A może rzeczywiście woli obić Wildera jeszcze raz zanim wyjdzie do AJ-A
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-05-2020 20:04:35 
Nie czytałem artykułu wiec nie wiem czy jest wzmianka o tym że Wilder miał operację bicka? Dla niego opcja oddania walki wraz z zainkasowaną wypłatą kilku baniek to najlepsze wyjście.
Przewiduję że do tej walki nie wyjdzie jeśli nie będzie na 100% dlatego póki co jeszcze nie wspomniał o kontuzji. Chciał wziąć kasę i nie musiałby się tłumaczyć z kontuzji i rezygnacji z walki, jeśli ktoś by mu zarzucał symulowanie, a kasa i tak by wpadła.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.