PACQUIAO, CORRALES, KULISY WALKI Z SYLVESTREM - PROKSA WSPOMINA KARIERĘ (1/2)

Grzegorz Proksa przez prawie 10 lat zawodowej kariery dostarczył polskim kibicom wiele emocji i radości. Nasz redaktor Cezary Kolasa przeprowadził z byłym mistrzem Europy wagi średniej oraz pretendentem do tytułu mistrza świata długą rozmowę, wspominającą całą karierę pięściarza. Anegdot, historii i wspomnień popularny "Super G" miał wiele, czym podzielił się w rozmowie z nami.

Nie zwalniamy tempa. Poniżej pierwsza część rozmowy z "Super G" - począwszy od końca kariery amatorskiej i kulis przejścia na zawodostwo, walk na undercardach gal Corrales-Castillo oraz Pacquiao-Morales, aż po wspomnienia z największego zwycięstwa w zawodowej karierze Proksy - nad Niemcem Sebastianem Sylvestrem na jego terenie. Garść anegdot, historii. Wszystko specjalnie dla sympatyków BOKSER.ORG. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pierwszej części wywiadu z Grzegorzem Proksą!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Urodzony w 1996r., na portalu zadebiutował w połowie 2011 roku. Twórca m.in. autorskiego cyklu wywiadów "Niedziela w ringu" i znajdujących się w nim długich, obszernych rozmów z pięściarzami i ludźmi z bokserskiego środowiska. Autor artykułów oraz wielu informacji własnych.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-05-2020 21:26:43 
Ach, wróciło trochę wspomnień...
Słuchając wywiadu w między czasie oglądałem niektóre walki Grzegorza aby sobie co nieco przypomnieć...
Czekam na część drugą wywiadu !
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 07-05-2020 22:43:26 
Jakoś tak nijako skończyła się kariera tego niezwykle utalentowanego i widowiskowego boksera....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.