EUBANK JR: CHARLO NIE MIAŁ DUŻYCH TESTÓW, SPROWADZĘ GO NA ZIEMIĘ

Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) pali się do walk z czempionami wagi średniej. Niedawno przekonywał, że znokautuje mistrza IBF Giennadija Gołowkina, teraz skupia się na czempionie WBC - Jermallu Charlo (30-0, 22 KO), z którym od dawna jest łączony w kontekście walki mistrzowskiej.

EUBANK JR: NAJBARDZIEJ CHCĘ GOŁOWKINA, POKONAM GO PRZED CZASEM >>>

- Wpadłem na Charlo kilka razy. To nie jest gość, którego da się lubić. Niektórzy ludzie mówią, że jestem arogancki i zarozumiały, ale tak naprawdę stąpam mocno po ziemi, jestem porządnym człowiekiem. Charlo buja w obłokach, wydaje mu się, że jest kimś lepszym niż inni. Z przyjemnością sprowadzę go na ziemię - powiedział Eubank.

- Chcę się z nim zmierzyć tak szybko, jak to możliwe. Nie lubię jego charakteru. On ma przy tym pas, a ja chcę walczyć z każdym czempionem w mojej wadze. Na tym etapie mojej kariery nie mogę sobie pozwolić na kroki w tył - dodał Brytyjczyk. 

- Charlo nie walczył z nikim mocnym. Nie miał dużych testów. Dopóki nie zmierzy się z kimś takim jak ja, nie będziemy wiedzieli, jak dobry jest naprawdę - podsumował temat trenujący obecnie pod okiem samego Roya Jonesa Juniora syn innej legendy lat 90., Chris Eubanka Seniora. 

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku na gali w Nowym Jorku Charlo pokonał Dennisa Hogana, a Eubank Jr wygrał z Matwiejem Korobowem, choć nie mógł być do końca zadowolony, gdyż Rosjanin przegrał już w drugiej rundzie z powodu kontuzji barku. Wygrane Eubanka i Charlo zwiastowały ich pojedynek w 2020 roku, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że trudno w tej chwili powiedzieć, jakie są szanse, by doprowadzić do tej ciekawej konfrontacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tapir
Data: 27-04-2020 20:03:21 
Jest w tych braciach Charlo coś co odpycha. Takie typowe amerykańskie zjeby. Łatwo się o tym przekonac oglądając jakikolwiek wywiad. 'War'Chris.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-04-2020 20:54:06 
Eubanka juniora nie lubię, choć to nazwisko jest dla mnie bardzo sentymelntalne z racji jego sławniejszego ojca, którego bardzo często oglądałem wspólnie z moim Ojcem.
Bracia Charlo mnie nie przekonują. Porównałbym ich do Petera Quilina.
Myślę że oobaj bliźniacy wyłożyliby się na każdym z: GGG, Alavrez, Jacobs, Derewianczenko, czy Andrade..
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 27-04-2020 21:51:45 
Mysle, ze Eubannk akurat mialby duze szanse z bracmi Charlo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.