EUBANK JR: NAJBARDZIEJ CHCĘ GOŁOWKINA, POKONAM GO PRZED CZASEM

Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) jest łączony z Jermallem Charlo, ale on sam przekonuje, że na szczycie jego listy życzeń znajduje się Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO).

Wiecie już, że Eubank Jr trenuje od jakiegoś czasu pod okiem Roya Jonesa Jr. Balansuje pomiędzy wagą średnią i super średnią, ale wygląda na to, że docelowo chce zbijać do granicy 72,5 kg. A w tym limicie Gołowkin zasiada na tronie federacji IBF.

- Gołowkin jest numerem jeden na mojej liście. Mieliśmy już kiedyś walczyć, jednak w ostatniej chwili moje miejsce zajął Kell Brook i to on stanął naprzeciw Kazacha. Ale ja zawsze chciałem tej walki. On jest wychwalany, lecz wiem doskonale, że mam styl oraz wszelkie potrzebne narzędzia żeby go pokonać. Wątpię, by on poradził sobie z moją szybkością. Canelo jest równie znany i mocny, ale on jeszcze długo pobędzie w tym biznesie, w przeciwieństwie do Gołowkina. Dlatego też Gołowkin jest moim priorytetem, domagam się tego pojedynku już od lat. Uważam, że nie tylko mogę go pokonać, ale zrobię to nawet przed czasem. Kibice byliby zachwyceni, bo wymienialibyśmy potężne bomby. Ja wyprowadzam ich jednak dużo więcej i albo zastopowałbym go przez jakieś rozcięcia, albo w końcówce, kiedy on byłby już mocno zmęczony. Styl robi walkę, a mój styl predysponuje mnie do wygranej w takiej potyczce - przekonuje Eubank Jr.

Kilkadziesiąt godzin temu podobne obietnice Gołowkinowi złożył Eddy Reynoso - trener Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO). On również zapowiadał nokaut na "GGG". Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-04-2020 16:28:00 
Młody już bardziej odlatuje niż jego stary..
 Autor komentarza: Granat
Data: 10-04-2020 17:26:35 
Miał walczyć z Gołowkinem, ale ostatecznie wolał uciec do superśredniej. tak to wyglądało.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 10-04-2020 18:42:59 
Charlo go zje.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 10-04-2020 19:40:23 
To samo paplanie i błędy jak inny junior z Meksyku
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.