SPENCE JR: WRACAM W SIERPNIU, WKRÓTCE WALKA Z CRAWFORDEM

Zunifikowany mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej - Errol Spence Jr (26-0, 21 KO), w październiku miał bardzo poważnie wyglądający wypadek samochodowy. Szczęście mu jednak sprzyjało i już w lecie powinien zameldować się między linami.

Nie ma jeszcze konkretów, ale w rolę rywala może wcielić się Danny Garcia (36-2, 21 KO). A kiedy może dojść do tej walki?

KELL BROOK: WYMARZONY RYWAL? ZNÓW ERROL SPENCE JR >>>

- Wracam prawdopodobnie w sierpniu. To będzie przełom lipca i sierpnia. Nie wiem jeszcze kto będzie rywalem. Jeśli Pacquiao zechce, może być on, ale być może spotkam się z Dannym Garcią - mówi Amerykanin i obiecuje kibicom, że doczekają się też w końcu jego starcia z championem WBO, Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO).

- Na pewno dojdzie wkrótce do mojej walki z Crawfordem. Jeśli nie w tym roku, to już na pewno w przyszłym. To mogę wam obiecać - dodał Spence Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-03-2020 21:17:14 
Trzymam za słowo i już zacieram ręce.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 19-03-2020 21:30:36 
Nic z tego za dużo konfliktów interesów. Nie dojdzie do tej walki ani w tym roku ani za rok ani wogóle. Problem w tym z PBC Spence ma z kim boksowac i właściwie nikomu z PBC nie jest na reke zeby starcie z Crawfordem doszło do skutku. Zwlaszcza ze jak próbowali sprzedawać Crawforda w PPV z Khanem wyszedł żenujący wynik.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 20-03-2020 10:16:27 
Walka 2 geniuszy oby do niej doszło dla mnie Crawford faworytem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.