KELL BROOK: WYMARZONY RYWAL? ZNÓW ERROL SPENCE

Po ponad rocznej przerwie Kell Brook (38-2, 26 KO) powróci do akcji 8 lutego, oczywiście w swoim Sheffield. Jego rywalem będzie Mark DeLuca (24-1, 13 KO), lecz Anglik wymarzył sobie rewanż z Errolem Spence'em Jr (26-0, 21 KO).

To właśnie Spence pozbawił Brytyjczyka pasa IBF wagi półśredniej. Ten jednak wracał po brutalnej, przegranej wojnie z Giennadijem Gołowkinem dwa limity wyżej. Był to dla niego zły okres, co wykorzystał Errol (KO 11). Od tego momentu (maj 2017) "Special K" stoczył zaledwie dwie walki, w dodatku w dywizji junior średniej. Teraz postanowił wrócić do półśredniej i poszukać rewanżu.

- Moja walka marzenie? Rewanż ze Spence'em. Dla odpowiedniej walki i rywala znów zejdę do kategorii półśredniej, a taką byłaby nasza druga potyczka. Zamierzam w tym roku odzyskać tytuł mistrza świata - zapowiada obchodzący niedawno 30. urodziny Brook.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 25-01-2020 23:19:44 
Brook duzo gada a poki co nic nie robi ku temu nic. Od walki z Errolem niedlugo bedzie 3 lata, a on od tego czasu stoczyl 2 pojedynki z mocno przeciętnymi rywalami, bo jak walczyl z Zerafa to ten byl nikim, potem pokonal Horna, ale i tak nic specjalnego no i Rabchenka i teraz trzecia walka z DeLuca. Moim zdaniem Brook jest juz skonczony, a jego kariere skonczyl Golovkin, nie Errol.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.