Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-08

 

WIDEO: WALKA FURY vs WILDER I

Za dokładnie dwa tygodnie wielki rewanż Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) o pas WBC wagi ciężkiej. Z tej okazji niespodzianka - oficjalny kanał Premier Boxing Champions zaprezentował nagranie z pierwszej walki z grudnia 2018 roku w świetnej jakości. Doskonała rozgrzewka przed drugą walką tych gigantów.WIDEO: GARY RUSSELL JR I TUGSTSOGT NYAMBAYAR W LIMICIE

Dziś w nocy polskiego czasu bardzo ciekawa walka na najwyższym poziomie. Mistrz świata WBC wagi piórkowej, Gary Russell Jr (30-1, 18 KO) zmierzy się na gali w Allentown z obowiązkowym pretendentem, wicemistrzem olimpijskim z Londynu i wicemistrzem świata z Mediolanu (2009), Mongołem Tugstsogtem Nyambayarem (11-0, 9 KO). Obaj zmieścili się na wczorajszym ważeniu w limicie 126 funtów.
TRENER JOSHUY TYPUJE ZWYCIĘZCĘ WALKI FURY vs WILDER II

Trener Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) - mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej - Rob McCracken pracuje obecnie z przygotowującą się do kwalifikacji olimpijskich brytyjską kadrą, w której od ponad dekady pełni funkcję dyrektora sportowego. Znalazł jednak czas na krótką analizę walki Tyson Fury vs Deontay Wilder II o pas WBC, która czeka nas już 22 lutego w Las Vegas.