DUBOIS: UŁOŻĘ CIĘ DO SNU - JOYCE: ZOSTANIESZ ZNOKAUTOWANY

Redakcja, Informacja prasowa

2020-02-08

- Ułożę cię do snu - odgraża się Daniel Dubois (14-0, 13 KO). - Nie mogę się już doczekać, aż cię znokautuję - ripostuje Joe Joyce (10-0, 9 KO). Już 11 kwietnia w Londynie bitwa o Anglię!

- Przystępuję do tej walki pewny swego. Po naszym starciu on zamieni się w prawdziwego starca. Zdominuję go i przejmę grono jego kibiców. Nie tylko wygram przed czasem, ja go po prostu zniszczę i rozpocznę nowy rozdział mojej kariery. Po tym zwycięstwie wskoczę na światowy poziom - kontynuował "Dynamit" Dubois.

- Przecież ten chłopak jak dotąd nie boksował z nikim poważnym, a ja byłem w finale olimpijskim. Nie mogę się już doczekać, żeby go znokautować. On potrafi mocno uderzyć, ale przekona się, na czym naprawdę polega boks. Dubois nie jest jeszcze na mnie gotowy, popełnił błąd. Tak naprawdę naprzeciw siebie staną silnych chłopak i prawdziwy mężczyzna. On zobaczy o czym mówię w późniejszych rundach. A dzięki tej wygranej dostanę w drugiej połowie roku naprawdę duże walki z najlepszymi - stwierdził Joyce.