MOŻLIWA WALKA CANELO W JAPONII, MURATA KANDYDATEM NA RYWALA?

Jak twierdzi Oscar De La Hoya, promotor najlepiej zarabiającego i uważanego przez wielu za najlepszego boksera na świecie - Saula Alvareza (52-1-2, 36 KO) - Meksykanin może w tym roku stoczyć walkę poza USA. Wydawało się, że murowanym kandydatem do walki z Canelo w maju jest  Billy Joe Saunders, ale wygląda na to, że nic nie jest przesądzone. Coraz częściej mówi się m.in. o walce w Japonii z Ryotą Muratą (16-2, 13 KO), mistrzem świata WBA Regular w wadze średniej.

DE LA HOYA O CANELO: NIE WIEM SKĄD WZIĘŁO SIĘ NAZWISKO SAUNDERSA >>>

- Wszystko zależy od tego, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze biznesowo. Moją pracą jest przedstawianie jak najlepszych opcji biznesowych moim zawodnikom - powiedział De La Hoya.

- Las Vegas to Las Vegas, ale bokserzy chcą w dzisiejszych czasach walczyć w Europie, Japonii i w innych miejscach poza USA. Jeżeli ktoś jest mistrzem świata, to powinien być gotowy na walkę wszędzie. Golden Boy chce rozwijać się w Chinach, rozmawiamy też z promotorami japońskimi i europejskimi. W ciągu kilku następnych tygodni spotkamy się z Canelo w Meksyku i porozmawiamy o planach na przyszłość, chcemy walczyć w maju z najlepszym możliwym rywalem - dodał promotor, niegdyś jeden z najlepszych i najpopularniejszych bokserów na świecie bez podziału na kategorie, którego miejsce w pewnym sensie zajął teraz Canelo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.