PIĘŚCIARSKI START W AKADEMII WALKI

Tradycyjnie, za chwilę rozpocznie sezon pięściarski Boguchwała. Międzynarodowy Turniej, zainicjuje rok 2020 w Niechobrzu >>>, ale długo kibice nie poczekają, bo 1 lutego, także w samo południe, wystartuje turniej Paweł Skrzecz Zaprasza. Aczkolwiek już wcześniej zobaczymy, wzorem innych krajów, walki sparingowe w wykonaniu najmłodszych - zatem zawodników i kibiców zapraszamy.

Ruszyły zapisy - potrwają do 25 stycznia, a znając zapał młodych zawodników i zainteresowanie sprawdzianem w Akademii Walki przy Kinowej 19 w Warszawie, to znowu możemy liczyć na rekordową ilość zgłoszeń - dlatego należy spięszyć się z rejestracją, ponieważ - jak to w boksie: Kto pierwszy ten lepszy!

Prawo startu mają wszystkie kategorie wiekowe, a także adepci, którzy toczyć będą walki sparingowe. Każdy zawodnik musi posiadać aktualne badania od lekarza sportowego oraz orzeczenie, że jest zdolny do treningów i do brania udziału w zawodach. Ze względu na bezpieczeństwo, seniorzy również startują w kaskach ochronnych na głowę, Ci którzy się do tego nie dostosują nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
Na turnieju przyznawane będą szczególne wyróżnienia w kategoriach:
- Najlepszy zawodnik Turnieju
- Najlepsza zawodniczka Turnieju
- Najlepszy klub Turnieju

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są za pośrednictwem wiadomości prywatnych na Facebooku oraz mailowo: akademia@akademiawalki.com. W treści zgłoszenia muszą być zawarte następujące informacje: imię i nazwisko zawodnika, wiek, waga, liczba rozegranych walk, nazwa klubu.

XXII Turniej Bokserski Paweł Skrzecz Zaprasza

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.