WILDER I FURY OBIECUJĄ SOBIE NOKAUT!

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) i Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) rozpoczęli promocję rewanżu. Do ich wyczekiwanego starcia numer dwa dojdzie 22 lutego w Las Vegas. Za nami pierwsza konferencja prasowa promująca to wydarzenie.

FURY: BĘDĘ NOKAUTOWAŁ SPARINGPARTNERÓW, POTEM ZROBIĘ TO WILDEROWI >>>

Javan Hill (nowy trener Fury'ego): Spotka się dwóch wielkich mistrzów i nie możecie przegapić tej walki. Dzięki nim waga ciężka znów jest najciekawszą dywizją w boksie. Tyson to najlepszy bokser wagi ciężkiej, a Deontay to największy puncher, być może nawet największy w historii

WILDER: TO MOJA ERA, REWANŻ BĘDZIE DLA MNIE DUŻO ŁATWIEJSZY >>>

Shelly Finkel (doradca Wildera): Bardzo lubię Fury'ego i mam nadzieję, że po nokaucie podniesie się i wróci zdrowy do wrestlingu.

ZNAMY PEŁNĄ ROZPISKĘ GALI >>>

Tyson Fury: W pierwszej walce już go pobiłem. Tym razem dostanę to, czego chciałem, a nie dostałem za pierwszym razem, czyli jego zielony pas. On wie, że przegrał w grudniu 2018 roku, teraz również przegra. Szuka na okrągło wymówek o jakiejś kontuzji czy chorobach, ale mogę wam obiecać, że skopię mu tyłek. Tym razem nie muszę zrzucać kilogramów, tylko skupiam się na treningach. Będę szybszy i jeszcze bardziej "śliski" niż za pierwszym razem. On dużo gada, ale dzięki temu moje zwycięstwo będzie smakowało jeszcze lepiej. Zraniłem Wildera dwa albo trzy razy w pierwszej walce. Dostałem dwie bomby i padłem, ale wstałem. Nie chodzi o to, czy padasz czy nie, tylko o to, czy jesteś wojownikiem i potrafisz się podnieść. Po pierwszej potyczce wiem już, że nie dostanę wygranej na punkty, dlatego tym razem chcę wygrać przed czasem. I z całego serca, mówię szczerze, poszukam nokautu numer 21. To będzie inna walka. Znokautuję go do końca drugiej rundy!

BYŁY TRENER FURY'EGO: WILDER ZA BARDZO UWIERZYŁ W PRAWĄ RĘKĘ >>>

Deontay Wilder: To będzie największa walka naszej ery wagi ciężkiej i nie mogę się już jej doczekać. Zawsze jestem w formie startowej, ale tym razem będę w szczytowej formie, najlepszej w karierze. Znokautowałem go już w pierwszej potyczce, tym razem znów to zrobię i dokończę niezałatwione sprawy z pierwszej walki. Wtedy wyratował go sędzia ringowy. 22 lutego skończę również te brednie o jakimś "Mistrzu liniowym". On wie, że przegrał pierwszy pojedynek, dlatego też zmieniał teraz trenerów. Jeśli wierzyłby w to co mówi, to po co zatrudniałby aż tylu trenerów? Zapowiada, że będzie lepiej przygotowany, ale na moją siłę nie można się przygotować. Mamy niedokończone porachunki, ale dokończę te sprawy i ciężko go znokautuję. To ja jestem królem dżungli. Cieszę się, że Fury znalazł drugą pracę we wrestlingu, bo po tej walce będzie musiał zająć się czymś innym. Podczas przygotowań do pierwszej walki złamałem rękę i musiałem sobie zrobić przerwę. Tym razem kontuzje mnie omijają i to będzie ta różnica. W rewanżach radziłem sobie lepiej, bo wiedziałem na co stać moich rywali. I teraz będzie podobnie. Sprowadziliśmy na obóz różnych sparingpartnerów, o różnych stylach, którzy przygotują mnie jeszcze lepiej. Pierwsza walka z Furym była również pierwszą walką w PPV. Byłem przemotywowany, za bardzo się tym przejąłem, ale tak jak w rewanżu z Ortizem, będę tym razem spokojniejszy i bardziej opanowany. On ma w pamięci to, co wydarzyło się za pierwszym razem. Widać przecież, jak bardzo się denerwuje. On już teraz wie co go czeka. Uwierzcie mi, znokautuję go!

TRENER FURY'EGO: TO RYZYKOWNE, ALE POSZUKAMY NOKAUTU NA WILDERZE >>>

d

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 14-01-2020 01:22:20 
albo fury na punkty albo Wilder tko ko prędzej Wilder chociaż dla obydwo będzie to trudna walka oby dwa rozne style
 Autor komentarza: towlasnieja
Data: 14-01-2020 02:37:36 
A jeśli już, to prędzej postawiłbym Wilder pkt niż Fury KO. Pożyjemy zobaczymy, śmiesznie by było jakby go Wilder w pierwszej położył ;)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-01-2020 06:00:10 
A mi się wydaje że tym razem Wilder dopnie swego i uśpi Cygana.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 14-01-2020 07:36:07 
Postawie Fury na punkty Wikder mówi ze bedzie bardziej spokojny i opanowany i ja mu wierze. W rewanzu z Ortizem był znacznie mniej aktywny niz w pierwszej walce. Wydaje mi sie ze jednak przespi walke w oczekiwaniu na jeden cios który tym razem nie przyjdzie.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 14-01-2020 08:19:30 
Jak wygra Fury to znów będzie kisił pas WBC, bo to cykor i nie wyjdzie do Usyka czy AJ. Jak wygra Fury to znów emerytura i alkoholizm. Ehh...
 Autor komentarza: Miro
Data: 14-01-2020 13:37:45 
Do AJ może mieć cykora ale do Usyka ? Nic jeszcze nie pokazał w HW a już jest kreowany na zbawcę HW. Niech stoczy morderczą walkę z kimś z top HW niech go pokona to wtedy można inaczej rozmawiać.Nie rozumiem tego zachwytu nad Usykiem. Owszem w junior ciężkiej miał argumenty a zobaczymy jakie one będą z gladiatorami HW.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.