FURY O WYCZERPUJĄCYM OBOZIE PRZYGOTOWAWCZYM W LAS VEGAS

Trwa obóz przygotowawczy Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) przed rewanżową walką z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), która czeka nas 22 lutego w Las Vegas. Brytyjczyk daje znać, że jest maksymalnie skoncentrowany, a treningi przed niezwykle trudnym wyzwaniem to wysiłek na granicy wytrzymałości fizycznej.

WSZYSTKO O WALCE FURY vs WILDER II >>>

- Na Instagramie może to wyglądać, jakbym żył rajskim życiem w Las Vegas, pod błękitnym niebem i w cieniu palm, ale w rzeczywistości mój obóz jest wyczerpujący i codziennie powtarzam ten sam wysiłek. Instagram pozwala ludziom wierzyć, że to fantastyczna zabawa, jednak naprawdę jestem ostro dojeżdżany każdego dnia. Leżę teraz w basenie regeneracyjnym, bo moje stawy tego potrzebują. Pamiętajcie, że życie innych ludzi na Instagramie to nie zawsze rzeczywistość, a wszystko, co dobre w życiu, pochodzi z ciężkiej pracy - powiedział Fury.

Przypomnijmy, że wczoraj Fury przedstawił trzech pierwszych sparingpartnerów przed wielkim rewanżem. Są to George Fox (3-0, 0 KO), David Adeleye (1-0, 1 KO) i Jared Anderson (2-0, 2 KO). Wkrótce powinniśmy poznać kolejne raporty z obozu ''Króla Cyganów''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 11-01-2020 11:00:52 
"..wszystko, co dobre w życiu, pochodzi z ciężkiej pracy" - No no piękny aforyzm. Mądry taki. Jak tak dalej pójdzie..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.