PROPOZYCJA DLA CRAWFORDA NA PAS W CZWARTYM LIMICIE

Terence Crawford (36-0, 27 KO) to wielki mistrz wagi półśredniej, niestety dla niego cała reszta czołowych zawodników tego limitu boksuje na konkurencyjnych stacjach telewizyjnych związanych z projektem PBC. Teraz jednak pojawił się pomysł na ciekawego rywala i przejście do historii.

Grupa Golden Boy Promotions zaproponowała Crawfordowi i promującej go stajni Top Rank na rywala Patricka Teixeirę (31-1, 22 KO). Brazylijczyk pokonując w ostatni dzień listopada Carlosa Adamesa sięgnął po wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO dywizji junior średniej. Crawford to dawny champion kategorii lekkiej, junior półśredniej, a teraz zasiada na tronie WBO w półśredniej. Różnica pomiędzy nim a Teixeirą wynosi 3,2 kilograma.

TERENCE CRAWFORD vs ERROL SPENCE JR JESIENIĄ LUB ZIMĄ? >>>

Na początek to tylko luźne rozmowy i nie ma jeszcze żadnych konkretów. Jeśli jednak Crawford przyjąłby wyzwanie i pokonał Brazylijczyka, przeszedłby do historii jako mistrz w czterech różnych limitach. A potem zapewne powróciłby do wagi półśredniej. Amerykanin w ostatnim występie w połowie grudnia zastopował w dziewiątej rundzie Egidijusa Kavaliauskasa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 09-01-2020 12:16:35 
Pięściarsko różnica klas, ale Crawford w pewnym momencie będzie za mały. Na tego zawodnika jeszcze by pewnie starczyło, ale na mniejszego Charlo, Harrisona, Hurda czy Williamsa, TC nie ma już chyba amunicji.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 09-01-2020 12:48:29 
jeżeli nie dojdzie do walki z Spencem to wszyscy w to zamieszani ludzie powinni zawisnąć, to może być walka dekady, pierdolony biznes
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-01-2020 13:07:37 
Dobra walka, niech to zorganizują w Brazylii, zarobią kupę kasy. Przeciwnik niezbyt mi znany, ale pewnie różnica klas, także Crawford niewiele ryzykuje.

Nie ma co czekać i łudzić się, że cudownie zaraz dojdzie do walki z wracającym Spencem. Przyszły rok to najwcześniejsza możliwa data.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 09-01-2020 16:16:23 
Furmi
Pięścarze których wymieniłeś są również związani z Haymonem nie ma mozliwosci takich walk. Crawford naprawde jest w dupie w obecnej wadze oraz limit wyżej wszyscy najlepsi u Haymona co sprawia ze walki z nimi sa po prostu niemozliwe. W dół sensu zejsc nie widze bo miał 4 pasy w poprzednim limicie i musiał by meczyć sie z kilogramami. Dla Crawforda Besputin, Kelly, Robinson nazwiska nie powalają ale innych opcji bardzo nie ma.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.