TERENCE CRAWFORD vs ERROL SPENCE JR JESIENIĄ LUB ZIMĄ?

Kontrowersyjny twórca portalu Black Sports Online, Robert Littal twierdzi, że walka mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO) z mistrzem IBF i WBC Errolem Spence'em Juniorem (26-0, 21 KO), o której mówi się ostatnio coraz częściej, dojdzie w tym roku do skutku.

TERENCE CRAWFORD CORAZ OSTRZEJ ATAKUJE ERROLA SPENCE'A JUNIORA >>>

- Mówi się, że pogawędki Crawforda ze Spence'em doprowadzą do pojedynku zimą lub jesienią. Najpierw jednak Spence zmierzy się z obowiązkowym pretendentem IBF (Kudratiłło Abdukachorowem - przyp.red.) albo ze zwycięzcą starcia Danny'ego Garcii z Mannym Pacquiao. Crawford stoczy natomiast swoją walkę w lecie. Potem dojdzie do konfrontacji Crawford vs Spence. Jestem tej kwestii ostrożnym optymistą - stwierdził Littal.

Przypomnijmy, że związany z grupa Top Rank Crawford prowadzi w tym roku ostrą ofensywę medialną, wyzywając do walki pozostałych zawodników czołówki (na czele ze Spence'em), związanych z projektem PBC Ala Haymona. PBC, które ignorowało dotychczas istnienie Crawforda podczas swoich programów, zaczęło wreszcie wymieniać ''Buda'' w rozmowach o mistrzach limitu 147 funtów. Optymizmem może również napawać fakt, że Top Rank i PBC współpracują podczas organizacji lutowej walki Fury vs Wilder II. Tymczasem Spence wrócił już do treningów po październikowym wypadku samochodowym i deklaruje, że nie chce żadnych walk na przetarcie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 07-01-2020 21:14:04 
Bzdury gada nie ma takiej mozliwości zeby Crawford zaboskował ze Spencem. Juz samo stwierdzenie ze Spence zaboksuje z Paquaio jest bzdurą. Jeszcze niedawno Roach który właściwie jest odsuniety na boczny tor przez Paquiao ale dalej jest w obozie mówił ze bedą unikac Spenca i Crawforda. Zresztą sam Spence wiele razy mówił ze tej walki nie bedzie.Crawford nie sprzedaje PPV i nie jest Haymonowi do niczego potrzebny jako współpracownik Aruma do tego telewizje i Arum Haymon nic z tego.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 08-01-2020 09:01:56 
Koscia niezgody sa zawsze pieniadze, takze licze ze i w tym wypadku ciapaci stana wysokosci zadania i wyloza kase
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.