TERENCE CRAWFORD CORAZ OSTRZEJ ATAKUJE ERROLA SPENCE'A JUNIORA

Związany z grupą Top Rank mistrz świata WBO wagi połśredniej, Terence Crawford (36-0, 27 KO) jest coraz bardziej sfrustrowany swoją sytuację. Cała czołówka w limicie 147 funtów - oprócz Crawforda - jest bowiem związana z konkurencyjnym wobec Top Rank projektem PBC, co uniemożliwia czempionowi z Omaha walki na szczycie. Crawford postanowił zatem ostro zaatakować, celując w mistrza IBF Errola Spence'a Juniora (26-0, 21 KO) i jego kibiców.

CRAWFORD: DLACZEGO WYGRANA CANELO Z KOWALIOWEM KOGOŚ ZASKOCZYŁA? >>>

- Dale brońcie Spence'a, ale mówię wam teraz: kiedy przyjdzie dzień walki z nim, znokautuję go i będzie płakał w swoim samochodzie. On nie jest gotowy na to, co wnoszę do ringu. I przestańcie używać pieprzonych promotorów, menadżerów i doradców jako wymówek. Oni wszyscy pracują dla nas, wy głupie skurwysyny. Jeżeli zawodnik naprawdę chce walki, to żąda jej od promotora - stwierdził Crawford.

Przypomnijmy, że Spence Jr wrócił do treningów po październikowym wypadku samochodowym i celuje w bardzo mocną walkę w maju lub czerwcu. Trener Spence'a, Derrick James twierdzi, że jego podopieczny prezentuje się podczas treningów równie dobrze, jak przed wypadkiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 06-01-2020 19:35:46 
Welter to praktycznie wyłącznie zawodnicy Haymona. Crawford będąc u Aruma marnuje najlepsze lata swojej kariery. Podobno Aruma dogadał sie z Haymonem i będą robić wspolne walki. Jeśli jednak nic z tego nie wyjdzie, to Crawford będzie mógł tylko oglądać walki topu z trybun. Niestety Terence nie jest super gwiazda za którą idą pieniądze i kibice, więc i dla potencjalnych przeciwników nie jest szczególnie atrakcyjny. Myślę że presją medialna z jego strony jest słusznym rozwiązaniem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-01-2020 19:43:52 
Jak Crawford nie zacznie rywalizować z zawodnikami Haymona, to prócz zerwania kontraktu z Arumem, zostaje niestety chyba tylko powrót do 140..
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 06-01-2020 19:51:12 
rocky86
Arum z Haymonem wcale sie nie dogadali i niebedą robić wspólnych walk już widać ze wspólna walka Wilder Fury im sie czkawka odbija. Brak wspólnej trasy promocyjnej Wilder nie pójdzie do studia ESPN promować ich walke a Fury do SHOWTIME poza tym mimo swietnej okazji na tej gali nie bedzie konfrontacji ARUM HAYMON poza Fury Wilder 2 pozostałe walki w PPV bedąc walkami wewnetrznymi. Crawford sporo pisał na twiterze a Spence raczej nie odpowiadał poza krótkimi zdawkowymi odpowiedziami. Nie ma takiej mozliwości zeby Crawford zaboksował z jakimkolwiek zawodnikiem związanym z Haymonem.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-01-2020 23:22:37 
Mi jest tak kurewsko szkoda Crawforda.. ososbiście obserwuje jego osobe od jakichś 6 lat, ma pseudonim Kosmita i cos w tym jest, bo dla mnie jego boks jest czyms spektakularnym, ringowe iq, chirurgiczna precyzja w usypianiu swoich rywali jednym czystym ciosem, nie wiem czy on ma motywacje do takich rywali z jakimi teraz walczyl w ostatnim czasie.. mysle, ze on potrzebuje wyzwania, ale za rok czy dwa lata moze byc juz powoli za pozno.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 06-01-2020 23:30:37 
Spence ma szansę na walkę z Pacquiao za którą dostanie o wiele więcej siana, więc sie do Crawforda nie będzie garnął.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.