TEDDY ATLAS: WALKA Z WILDEREM PRZYPOMINA SKOK Z WIEŻOWCA

Legendarny trener i analityk boksu Teddy Atlas po raz kolejny nie zawiódł i w autorskim programie The Fight przedstawił swoje barwne, pierwsze spojrzenie na wielką walkę wagi ciężkiej Tyson Fury vs Deontay Wilder II, która czeka nas 22 lutego w Las Vegas.

WSZYSTKO O WALCE FURY vs WILDER II >>>

- Można z Wilderem wygrywać rundy, można lepiej boksować, ale jego rywal zawsze przypomina faceta, który skacze z tarasu widokowego Empire State Building. Spadając mija pięćdziesiąte piętro i pyta ludzi wyglądających z okien: ''Jak mi idzie?''. Ludzie krzyczą wtedy: ''Na razie jest dobrze chłopie!''. Tak to właśnie jest w starciu z Wilderem, idzie dobrze, ale spada się z wieżowca i chodnik jest coraz bliżej. Lepiej więc poszukać spadochronu, zanim dojdzie do tragedii - powiedział Atlas.

- Problemem Fury'ego jest też to, że nie jest w stanie zrobić w ringu więcej niż w pierwszej walce. Wilder może za to walczyć lepiej niż za pierwszym razem, ma większą przestrzeń do rozwoju - dodał Teddy i zapowiedział kilka godzin później, że wkrótce przedstawi szczegółową analizę rewanżu w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 01-01-2020 19:47:54 
Przykład dał dobry. Rundy z Wilderem to nawet nasz Szpilka urywał więc to norma pytaniem jest tylko w której rundzie rywal padnie w końcu na deski
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-01-2020 20:18:15 
Jeden z knockdownów Furego był w 10-tce najlepszych ubiegłego roku.
Tym najmocniejszym okazał się cios z pełnego cielska Tysona Furego.
Gdyby takie ciosy zadawał to miałby szansę na naruszenie Wildera.
Tymczasem z pacankami musi nastawić się na 12 rund...
A jego uniki mogą zawieść...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-01-2020 20:30:18 
"- Problemem Fury'ego jest też to, że nie jest w stanie zrobić w ringu więcej niż w pierwszej walce..."
I to jest najtrafniejsza uwaga Atlasa z całego jego wywodu. Skoro Wallin go trafił to i Wilder w końcu ustrzeli, pytanie tylko w której rundzie. Bajki opowiadane przez jego team "Nie można trafić tego czego się nie widzi" jest zwykłym wyolbrzymianiem możliwości Furego.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 01-01-2020 20:47:58 
"- Problemem Fury'ego jest też to, że nie jest w stanie zrobić w ringu więcej niż w pierwszej walce..."

Jasnowidze już wiedzą. Po co mają walczyć i narażać zdrowie? Przyznać zwycięstwo Wilderowi.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 02-01-2020 10:23:00 
@Ygnac

No przecież to oczywiste, że Fury już lepszy nie będzie. To nic, że wyszedł do Wildera 3 latach przerwy, po zrzuceniu olbrzymiej nadwagi. To był jego szczyt formy xD

@teanshin

Pierdolisz czasem takie kocopoły, że tego się czytać nie da. Idąc Twoim tokiem rozumowania- skoro Cunningham posadził Furego na dupie to Wilder powinien był go zabić i mieć już trupa w rekordzie.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 02-01-2020 10:26:56 
@Clevland

Kolejny mistrzu żelaznej logiki. Powiedz mi jak to możliwe, że waciany Tyson skończył przed czasem Chisorę i Hammera, których nie mogli skończyć odpowiednio Witalij Kliczko i Aleksander Powietkin? Tyle lat boksujesz, a nadal nic nie rozumiesz. Tyson ma taki styl, że bije dużo, ale to są głównie ciosy bite z luzu, by szachować przeciwnika. Nie znaczy to jednak, że nie potrafi przypierdolić.
 Autor komentarza: MODM
Data: 02-01-2020 10:38:10 
Clevland

Dalej przed oczami mam twój komentarz na temat tarczy Kownasia u Twojego trenera. I ile to by Adam nie na zbierał po głowie bo ręce mu nie wracają. Bardzo podobał mi się tamten komentarz, postanowiłem nawet od nowego roku kopiować najlepsze teksty z orga do notatnika. Coś pięknego pozdro i Szczęśliwego Nowego roku
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 02-01-2020 12:23:20 
@MODM

Ja Clevlanda trochę rozumiem. Martwi się o
Adama, bo widzi sam po sobie, ile kosztuje dostawanie po głowie...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-01-2020 20:51:26 
Autor komentarza: Pyskatyy
Waciany Fury gówno skończył, w 1-szej walce wygrał na ptk a 2-ej Chisora sam się skończył, to samo Hamer. Odrób lekcje i później przyjdź się mądrować.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 03-01-2020 22:52:12 
@teanshin

Oczywiście- Chisora sam się skończył. Morda mu spuchła od pogryzień komarów xD A z Hammerem to nie wiem o co Ci chodzi, ale padał po ciosach. I był młodszy niż w walce z Powietkinem.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 03-01-2020 22:54:46 
Zresztą ja wiem, że dyskusja z Tobą jest totalnie zbędna, po tym jak napisałeś, że Usyk słabo zawalczył z Whiterspoonem. Przyjął 17% ciosów rywala- no w chuj słabo...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.