Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-29

 

GAMBOA DOZNAŁ KONTUZJI W DRUGIEJ RUNDZIE WALKI Z DAVISEM

Były mistrz olimpijski i były zawodowy mistrz świata, 38-letni Kubańczyk Yuriorkis Gamboa (30-3, 18 KO) został wczoraj znokautowany w dwunastej rundzie walki na gali w Atlancie przez debiutującego w wadze lekkiej Gervontę Davisa (23-0, 22 KO). Po zakończeniu ciekawej konfrontacji okazało się, że od drugiej rundy weteran musiał walczyć nie tylko z rywalem, ale także z kontuzją.


GERVONTA DAVIS: ŁOMACZENKO? MÓJ GLOCK JEST ODBEZPIECZONY

Gervonta Davis (23-0, 22 KO) wszedł wczoraj do nowej kategorii w swoim stylu, nokautując wciąż niebezpiecznego Yuriorkisa Gamobę (30-3, 18 KO) na gali w Atlancie. Nie była to jednak dla Davisa łatwa walka i przyznał to podczas konferencji prasowej po gali. Wysłał również przekaz do króla wagi lekkiej, mistrza świata WBA i WBO (a także mistrza WBC Franchise), wielkiego Wasyla Łomaczenki (14-1, 10 KO).


UZCATEGUI PRZEGRAŁ NA PUNKTY Z THOMPSONEM

Miał być rewanż z Calebem Plantem i odzyskanie pasa IBF wagi super średniej, a wyszło wielkie rozczarowanie. Jose Uzcategui (29-4, 24 KO) będzie musiał przemyśleć wiele spraw, zanim wróci między liny. Kilka godzin temu 'Bolivita' poniósł czwartą porażkę w swojej karierze.