Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-19

 

GOŁOWKIN vs SZEREMETA 28 MARCA W CHICAGO?

Początkowo Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) i Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) mieli się spotkać w ostatni dzień lutego, potem w kuluarach krążyła data 7 marca. Teraz promotor Eddie Hearn otwarcie przyznaje, że pojedynek o pas IBF wagi średniej odbędzie się prawdopodobnie pod koniec marca.


GAMBOA: CZY DAVIS MA MOC, Z KTÓRĄ SIĘ JESZCZE NIE SPOTKAŁEM?

28 grudnia w Atlancie dojdzie do nieźle zapowiadającej się batalii pięściarza wspinającego się na szczyt z weteranem, wielkim i niestety nie do końca spełnionym talentem. Mowa tutaj oczywiście o starciu Gervonta Davis (22-0, 21 KO) vs Yuriorkis Gamboa (30-2, 18 KO). Kubańczyk zdaje sobie sprawę, że dzięki pokonaniu Amerykanina znalazłby się na ustach kibiców na całym świecie. 'Cyklon z Guantanamo' cieszy się, że ma okazję na wielki reset swojej kariery.
TERAZ POWIETKIN ALBO RUIZ JR DLA DILLIANA WHYTE'A?

Dillian Whyte (27-1, 18 KO) oczyścił swoje nazwisko z pomówień o stosowanie dopingu, odzyskał status challengera do pasa WBC wagi ciężkiej, a niedawno powrócił po dłuższej przerwie - ze sporą nadwagą, i pokonał Mariusza Wacha. Teraz promujący go Eddie Hearn chce zestawić swojego zawodnika z absolutną czołówką.