GAMBOA: CZY DAVIS MA MOC, Z KTÓRĄ SIĘ JESZCZE NIE SPOTKAŁEM?

28 grudnia w Atlancie dojdzie do nieźle zapowiadającej się batalii pięściarza wspinającego się na szczyt z weteranem, wielkim i niestety nie do końca spełnionym talentem. Mowa tutaj oczywiście o starciu Gervonta Davis (22-0, 21 KO) vs Yuriorkis Gamboa (30-2, 18 KO).

Kubańczyk zdaje sobie sprawę, że dzięki pokonaniu Amerykanina znalazłby się na ustach kibiców na całym świecie. "Cyklon z Guantanamo" cieszy się, że ma okazję na wielki reset swojej kariery.

- Jestem szczęśliwy, że mam okazję pokazać na ringu, do czego nadal jestem zdolny. Po mojej ostatniej wygranej pojawiało się dużo nazwisk na kolejny pojedynek. W gronie tych nazwisk był Davis, więc się zgodziłem - mówi Gamboa.

- Oczywiście mam ogromne doświadczenie i myślę, że jakość przeciwników, z którymi się spotkałem, w porównaniu z jego przeciwnikami, daje mi jeszcze jedną przewagę. Trenowałem do tego najciężej jak się da. Naprawdę uważam, że jakość mojego obozu treningowego daje mi pewną przewagę - dodał Kubańczyk.

- Czy on dysponuje mocą, z którą się jeszcze nie spotkałem? Bez wątpienia będzie to świetna walka. Będą wspaniałe momenty wojny, ale jednocześnie zobaczycie wiele inteligencji na ringu. To przepis na świetną walkę i myślę, że fani będą zadowoleni - zakończył "Cyklon z Guantanamo".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.